DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Spotkanie ze znajomymi
Spotkanie ze znajomymi

Publicystyka

NAJLEPSZE LOKALE Z PLANSZÓWKAMI W POLSCE

Szukasz lokalu z planszówkami w swoim mieście? Znaleźliśmy najlepsze Game Puby m.in. w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu oraz Lublinie.

Rzadko mamy okazję spędzić czas w miejscu pełnym gier video lub planszówek. Oprócz własnego pokoju czy działu “Gry komputerowe” w markecie w Polsce istnieje niewiele miejsc przeznaczonych wyłącznie dla graczy.  Według powszechnej opinii playerzy odpoczywają grając, więc nie ma sensu tworzyć dla nich specjalnych lokali, a co więcej wyposażać ich w jakiś szczególny sposób, np. w konsole. Jednak nawet nerd potrzebuje czasem odrobiny szaleństwa. Wyjście na miasto ze znajomymi-nerdami jest dla nas, graczy, równie ważne co zdobycie kolejnego levelu w grze. Ponieważ wiemy, że to właśnie nasz team motywuje nas do działania – przekonuje do podjęcia setnej próby pokonania bossa, sprawdzania wytrzymałości postaci na najwyższym poziomie trudności albo namawia do trollowania.
Najlepsze lokale z planszówkami w Polsce

Najlepsze lokale z planszówkami w Polsce według portalu HCGAMES.pl

 

Mimo całej wesołej otoczki gier wideo, wielu dodatków w postaci edycji kolekcjonerskich, czy rozmaitych gadżetów wielu graczy powraca myślami do czasów radosnych planszówek, takich jak gra w chińczyka, czy warcaby. 15 lat temu posiadanie gry tego typu było normą lub wręcz smutnym prezentem na święta, natomiast konsole znane były bardziej pod nazwą “produktu niedostępnego”.

Sprawdź recenzje najlepszych gier planszowych:

Recenzja gry Władca Pierścieni: Podróże przez Śródziemie

Recenzja gry Nowy Wspaniały Świat

Dziś sytuacja wygląda inaczej – wszelkiego rodzaju konsole, nośniki i sprzęty audio-wizualne są traktowane przez graczy i zwykłych ludzi jako element życia codziennego. Są jednak takie miejsca w Polsce (szczególnie w Warszawie), w których gry planszowe przeżywają drugą młodość.

Specjalnie dla Was znaleźliśmy najlepsze lokale z planszówkami w Polsce:
Warszawa

Lublin

Wrocław

Katowice

Autor

Nie boję się wyzwań i chętnie podejmuję się nowych zadań. Szukasz grafika 3D? http://alexfoxofficial.wix.com/portfolio Moje hobby to m.in. gry komputerowe i jeździectwo.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...