DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

Razer Blade 15 wyznacza nowe granice mocy i technologii wyświetlania obrazu

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, ogłosiła dziś nowe laptopy z serii Blade 15. Zmiany dotyczą modeli Advanced oraz Base, które od tej pory będą wyposażone w sześciordzeniowe procesory dziewiątej generacji Intel Core i7. Dodatkowo, modele Razer Blade 15 Advanced będą dostępne z ekranem 240Hz Full HD lub wyświetlaczem dotykowym 4K OLED. Model Base otrzyma ekran 144Hz Full HD i kartę graficzną GeForce RTX.„Razer Blade 15 to wspaniały sprzęt zarówno dla hardkorowych graczy, jak i zwykłych użytkowników” – powiedział współzałożyciel i CEO Razera, Min-Liang Tan. „Udało nam się zmieścić jeszcze więcej mocy w tej samej smukłej formie, aby zadowolić nawet najbardziej wymagających graczy, esportowców oraz twórców”.

Najnowsze i najlepsze od Intela

Najnowszy Razer Blade 15 Advanced będzie teraz wyposażony z procesor dziewiątej generacji Intel Core i7-9750H CPU taktowany zegarem 2.6 GHz (z możliwością podkręcenia aż do 4.5GHz). Nowy, sześciordzeniowy procesor zaoferuje twórcom szybszą pracę i zwiększoną wydajność, a graczom lepszą wielozadaniowość i streaming bez zakłóceń. Laptopy z serii Razer Blade 15 Advanced będą posiadać kartę Intel Wi-Fi 6 AX200 WLAN o przepustowości aż do 2.4 Gbps, aby gracze spędzali jak najmniej czasu, czekając na pobranie aktualizacji, a jak najwięcej na graniu.

Najszybszy ekran 240Hz Full HD

Wznieś wrażenia z grania na ekstremalnie wysoki poziom z najnowszym wyświetlaczem 15.6” Full HD (1920×1080) o częstotliwości odświeżania 240Hz dostępnym w nowym laptopie Razer Blade 15 Advanced.

Od polowania na wrogów do przewijania długich dokumentów, duża częstotliwość odświeżania na najlepszym ekranie sprawi, że będą to tylko przyjemne doświadczenia. Wyświetlacz pokrywa 100% palety barw sRGB i jest skalibrowany w taki sposób, aby dostarczać najlepsze doznania wizualne od razu po uruchomieniu komputera.

Reklama

W celu redukcji zbędnych odblasków ekran Razer Blade 15 wykończono matową powłoką, zaś częstotliwości odświeżania 240Hz jest idealna do grania bez względu na czas i warunki.

Wspaniały ekran 4K OLED

Aby zapewnić możliwie najlepszą wydajność, Razer Blade 15 Advanced 4K OLED napędzany jest przez kartę graficzną NVIDIA GeForce RTX 2080. Wyświetlacz 4K OLED pokrywa 100% kolorów palety DCI-P3, posiada certyfikat HDR 400 True Black i charakteryzuje się czasem reakcji na poziomie 1 ms. Gwarantuje to tętniące życiem obrazy bez najmniejszych zakłóceń. Dotykowy wyświetlacz jest również certyfikowany przez TUV i redukuje emisję niebieskiego światła, negatywnie wpływającego na oczy.

Ulepszone modele Base

Oprócz nowego sześciordzeniowego procesora dziewiątej generacji Intel Core i7-9750H, Razer Blade 15 Base otrzymał także ekran o szybkim odświeżaniu 144Hz Full HD (1920×1080) i ze skalibrowanymi kolorami. Wyświetlacz, w połączeniu z potężną kartą graficzną GeForce RTX 2060, dostarcza wyjątkowo płynne doświadczenia z rozgrywki, nawet podczas podróży.

Atuty Razera

Rodzina urządzeń Razer Blade to połączenie dbałości o wygląd i wydajnego działania. Każdy laptop wykonano w technologii CNC z pojedynczego bloku aluminium lotniczego, anodyzowanego na matowo, aby stworzyć elegancką i odporną na zarysowania powierzchnię zewnętrzną. System operacyjny jest pozbawiony zbędnych aplikacji, które mogłyby spowalniać jego działanie. Duży touchpad jest wspierany przez precyzyjne sterowniki Windows tak, aby każde kliknięcie było precyzyjnie rejestrowane. Modele Advanced charakteryzują się możliwością indywidualnego podświetlenia każdego klawisza. Modele Base mają strefowe podświetlanie klawiatury. Obie klawiatury mogą być personalizowane za pomocą 16,8 milionów kolorów.

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama