DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Razer Blade Stealth 13
Razer Blade Stealth 13

Sprzęt

Bądź szybszy dzięki całkowicie nowemu laptopowi Razer Blade Stealth 13

Razer Blade Stealth 13 to najszybszy na świecie 13-calowy ulltrabook, teraz z nowym wyświetlaczem 120 Hz oraz nową kartą graficzną NVIDIA GeForce.


RAZER BLADE STEALTH 13


Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestyle’owa dla graczy, zaprezentowała dziś całkowicie nowego laptopa Blade Stealth 13, który wznosi rozgrywkę na ultrabookach na wyższy poziom. Blade Stealth 13 to pierwszy ultrabook z ekranem o przekątnej 13,3 cali i odświeżaniem 120 Hz, zasilany przez nową kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti oraz szybszą wersję procesora Intel Core i7-1065G7 z TDP 25 W. Blade Stealth 13 wyposażono również w usprawnioną pod kątem wydajności pracy klawiaturę i szybszą pamięć LPDDR4X, a wszystko to ukryto w charakterystycznej, matowej, aluminiowej obudowie w czarnym kolorze.

„Blade Stealth 13 to najpotężniejszy ultrabook na świecie, a my go dodatkowo jeszcze ulepszyliśmy” – powiedział Brad Wildes, starszy wiceprezes w dziale Systems Business Unit w firmie Razer. „Nowy Blade Stealth 13 wprowadza kolejną generację ultraprzenośnego grania, zapewniając użytkownikom idealną równowagę między zabawą i funkcjonalnością”.


Widzieć więcejNowy Blade Stealth 13 ma ekran 13,3” z najszybszą na świecie częstotliwością odświeżania 120 Hz, która obecnie jest dostępna tylko w tym urządzeniu. Zwiększona częstotliwość odświeżania zapewnia szybkie wyświetlanie grafiki, przy zachowaniu jej wysokiej jakości i ostrości, co ułatwia śledzenie celów oraz czytanie. Wyświetlacz oferuje rozdzielczość 1920x1080p i pokryto go matową powłoką dla lepszej redukcji niepożądanych odblasków.

Dla twórców oraz użytkowników, pragnących korzystać ze sterowania dotykowego przygotowano również wersję Blade Stealth 13 ze wspaniałym wyświetlaczem dotykowym 4K wykonanym ze szkła Gorilla Glass. Panel 4K idealnie nadaje się do edycji zdjęć i materiałów wideo lub oglądania filmów w podróży.

Reklama

Każdy Blade Stealth 13 pokrywa 100% przestrzeni barwnej sRGB i jest fabrycznie skalibrowany, aby zapewnić żywe i wierne kolory podczas grania, tworzenia lub oglądania. Po bokach wyświetlacza znajdują się niezwykle wąskie ramki o szerokości 4,9 mm, zwieńczone kamerą internetową HD z czujnikiem podczerwieni, zapewniającym bezproblemowy dostęp za pośrednictwem Windows Hello. Kamera internetowa HD jest niezbędna do tego, by pozostawać w ciągłym kontakcie z rodziną, spotkać się online ze współpracownikami wprost z domowego biura lub prowadzić zajęcia edukacyjne.


Móc więcej


 


Blade Stealth 13 został ulepszony o nową klawiaturę z pełnowymiarowym prawym klawiszem Shift i klawiszami kierunkowymi o połowie wysokości, aby zapewnić szybsze i bardziej wydajne pisanie. Klawiaturę, wyposażoną w jednostrefowe podświetlenie Chroma RGB, można personalizować przy wykorzystaniu dowolnego z 16,8 mln kolorów i unikalnych efektów świetlnych dostępnych w Razer Synapse 3.

Oprócz nowej klawiatury Blade Stealth 13 może się również pochwalić znaczącym skokiem szybkości działania dzięki 16 GB pamięci LPDDRX 3733 MHz. Oznacza to, że aplikacje intensywnie wykorzystujące procesor, zarówno podczas grania, jak i tworzenia, osiągają zauważalny wzrost wydajności działania.

Reklama

Blade Stealth 13 pozostaje obecnie najbardziej kompaktowym gamingowym laptopem na świecie, mierzącym zaledwie 15,3 mm x 304,6 mmx 210 mm i ważącym zaledwie 1,41 kg, przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich funkcjonalności pełnowymiarowego laptopa do gier.

 

Cena i dostępność


Zupełnie nowa wersja Razer Blade Stealth 13 będzie dostępna w sugerowanej cenie detalicznej zaczynającej się od 1 999,99 EUR od 21 kwietnia na stronie Razer.com oraz u wybranych sprzedawców detalicznych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Razer Blade Stealth 13 niedługo pojawi się także w Europie, Chinach, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie.

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Sprzęt

Podczas nadawanego na żywo przemówienia w technologii mieszanej rzeczywistości, zgromadzającego ponad milion widzów jednocześnie, CEO Razera Min-Liang Tan ogłosił nowe wersje ulubieńców fanów, premierowe...

Reklama