DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Bezprzewodowa kompaktowa klawiatura mechaniczna
Bezprzewodowa kompaktowa klawiatura mechaniczna

Sprzęt

BlackWidow V3 Mini HyperSpeed – kompaktowa klawiatura z Razer HyperSpeed

Firma Razer zaprezentowała dzisiaj klawiaturę BlackWidow V3 Mini HyperSpeed, która zapewnia idealne połączenie bezprzewodowej wolności oraz funkcjonalności w kompaktowej obudowie.


BlackWidow V3 Mini HyperSpeed


BlackWidow V3 Mini HyperSpeed została zaprojektowana z myślą o graczach, dla których ważny jest elegancki i minimalistyczny wygląd urządzeń lub po prostu chcą mieć więcej wolnego miejsca na biurku. Gamingową klawiaturę o rozmiarze 65% wyposażono w liczne funkcje, klawisze o pełnej wysokości (w tym  klawisze strzałek i nawigacyjne) dla maksymalnej użyteczności oraz w technologię Razer HyperSpeed Wireless. BlackWidow V3 Mini HyperSpeed to idealna klawiatura do wszechstronnych zastosowań, która zapewnia pełną funkcjonalność i technologię bezprzewodową o niskim opóźnieniu w kompaktowej formie.


„Od chwili wprowadzenia na rynek w 2010 roku, seria BlackWidow stała się punktem odniesienia dla innych klawiatur do grania  i nadal się zmienia dzięki opiniom płynącym od społeczności” – powiedział Alvin Cheung, Senior Vice President w dziale Peripherals Business Unit Razera. „Od czasu premiery Razer Huntsman Mini dostajemy liczne zapytania o kompaktową klawiaturę bezprzewodową, czego owocem jest właśnie BlackWidow V3 Mini HyperSpeed. To kompaktowe i bezprzewodowe urządzenie, które równocześnie zachowuje najważniejsze klawisze zarówno do gier, jak i do codziennego użytku.”


Forma, która uwalnia


Bezprzewodowa kompaktowa klawiatura mechaniczna


Pomimo kompaktowej konstrukcji, zajmującej mało miejsca na biurku, BlackWidow V3 Mini HyperSpeed została wyposażona w najczęściej używane klawisze poza standardowym układem alfanumerycznym. Zostały one sprytnie upakowane na niewielkiej powierzchni specjalnie zaprojektowanego układu klawiszy. Dzięki przesunięciu klawiszy nawigacyjnych na bok klawiatury oraz zachowaniu klawiszy strzałek, użytkownicy z łatwością uzyskają dostęp do najczęściej używanych funkcji znanych z pełnowymiarowych klawiatur. Wszystkie inne funkcje są dostępne za pośrednictwem klawiszy pomocniczych.

BlackWidow V3 Mini HyperSpeed korzysta z nowego klucza USB opracowanego przez Razera – HyperSpeed Multi-Device Dongle. Umożliwia to jednoczesne podłączenie klawiatury i myszy (wyposażonych w technologię HyperSpeed) do komputera za pomocą jednego dongle’a. Wsparcie dla przejściówki jest dostępne również w szerokiej gamie istniejących już produktów obsługujących technologię HyperSpeed Wireless, dzięki czemu nowy dongle dodatkowo pomaga zmniejszyć bałagan na biurku, a także zwalnia niezwykle ważny port USB.

Reklama

BlackWidow V3 Mini HyperSpeed obsługuje również technologię Bluetooth, umożliwiając płynne przełączanie między maksymalnie 3 sparowanymi urządzeniami. Kabel USB-C uzupełnia opcje podłączeń i pozwala na równoczesne używanie i ładowanie urządzenia, a każde pełne naładowanie pozwala na korzystanie z klawiatury do 200 godzin.


Wypełniona technologiami do grania


Yellow Switches


BlackWidow V3 Mini HyperSpeed  choć została zaprojektowana jako kompaktowa klawiatura, to nadal może się pochwalić zastosowaniem renomowanych, wiodących w branży przełączników Razera. Urządzenie jest dostępne z Yellow Switches – cichymi, liniowymi przełącznikami z ulepszonym wytłumianiem dźwięku oraz z Green Switches – przełącznikami o wyczuwalnym skoku i słyszalnym kliku. Klawiaturę wyposażono także w indywidualne dla każdego klawisza podświetlanie Razer Chroma RGB, solidniejsze nasadki klawiszy wykonane z podwójnej warstwy tworzywa ABS oraz wyjątkowo grube ścianki boczne, zapewniające maksymalną trwałość i długowieczność oraz doskonałe wrażenia podczas pisania.

Razer BlackWidow V3 Mini HyperSpeed jest idealną bezprzewodową klawiaturą do grania, która sprawdzi się w każdej przestrzeni, a przy tym wystarczająco wszechstronną, aby spełnić różne wymagania – czy to podczas grania, czy to podczas codziennego użytku.


Nowy Razer Blade 15 Advanced Model trafia na rynek

Reklama

Razer podejmuje zobowiązanie – zadba o bardziej zieloną i zrównoważoną przyszłość dla każdego

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama