DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

Cooler Master MasterBox NR200 i NR200P – mały format, wielkie możliwości

Cooler Master MasterBox NR200 i NR200P to obudowy typu mini-ITX. Mimo kompaktowych rozmiarów oferują one dość miejsca nawet na trójslotowe karty graficzne, masywne chłodzenia cieczą i dodatkowe wentylatory.


Obudowa


Cooler Master MasterBox NR200 i NR200P to obudowy adresowane do entuzjastów niewielkich, lecz wydajnych PC. Producent postawił na maksymalną funkcjonalność i ergonomię. Każdy panel czy część ramy można zdemontować, by uzyskać dostęp do wnętrza z dogodnej perspektywy. Zewnętrzne ścianki można zakładać i zdejmować bez potrzeby użycia narzędzi, podobnie jak górne wentylatory.

Wewnątrz obudów Cooler Master MasterBox NR200 i NR200P jest dość przestrzeni na trójslotowe karty graficzne i wydajne chłodzenia AiO. W przypadku tych pierwszych długość nie powinna przekraczać 330 mm, z kolei radiatory mogą mierzyć do 280 mm. Aktywne chłodzenie procesora może mieć do 157 mm wysokości. Jest też miejsce na siedem dodatkowych wentylatorów.

Dwa z nich, o średnicy 120 mm i 92 mm, znajdują się w komplecie. Model Cooler Master MasterBox NR200P jest też wyposażony w uchwyt do pionowego montażu GPU. Dzięki temu użytkownicy, którzy zdecydują się na panel boczny z hartowanego szkła, mają zyskać efektowniejszy wygląd wnętrza. Z kolei osoby, które zamontują perforowaną ściankę, mają docenić łatwiejszy dostęp grafiki do chłodnego powietrza.

Reklama


Obudowy Cooler Master MasterBox NR200 i NR200P są wykonane z grubej, w ocenie producenta, stali i ważą około siedmiu kilogramów. Użytkownicy będą mogli wybrać między białym i czarnym wariantem. Producent postawił na malowanie metodą proszkową, która zapewnia lepszą trwałość i odporność na zarysowania, a jednocześnie jest bardziej przyjazna dla środowiska naturalnego.

Obudowy Cooler Master zostały wycenione na 359 zł za MasterBox NR200 i 449 zł za NR200P.

Reklama
Autor

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama