DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Naga Pro
Naga Pro

Sprzęt

Dopasuj się do każdej gry dzięki nowej myszce Razer Naga Pro

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestyle’owa dla graczy, przedstawiła dziś bezprzewodową mysz do gier – Naga Pro. Od MMO, poprzez MOBA, aż do battle royale i strzelanek FPS (choć nie tylko) – trzy wymienne panle boczne Naga Pro sprawiają, że dopasowanie się do różnych gatunków gier jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej.Naga Pro jest najnowszym dodatkiem do bezprzewodowej linii myszek wyposażonych w technologię HyperSpeed i ulepszeniem, odnoszącego duże sukcesy, modelu Naga Trinity, w którym po raz pierwszy zastosowano modularną konstrukcję „trzy w jednym”. Nowa myszka jest wyposażona we wszystkie najnowsze i najlepsze technologie gamingowe, zachowując jednocześnie swój rdzeń, który pokochali fani na całym świecie. Naga Pro została stworzona po to, aby zaoferować graczom większy wybór i więcej możliwości dostosowywania urządzenia pod kątem różnych gier i stylów grania.

„Wszyscy jesteśmy graczami, ale gramy na wiele różnych sposobów” – powiedział Alvin Cheung, Senior Vice President Razera w dziale Peripherals Business Unit. „Personalizacja zawsze była kluczowym elementem integrującym, umożliwiając większej liczbie graczy na wspólną zabawę. Naga Pro uosabia ten ideał i daje każdemu pełną i niczym nieskrępowaną kontrolę nad grą”.


Zaprojektowana z myślą o wielu gatunkach i pełnej personalizacjiUnowocześniona modułowa konstrukcja składa się teraz z trzech, mocowanych na magnes, paneli bocznych z 2, 6 lub 12 programowalnymi układami przycisków. Panel boczny z sześcioma przyciskami został na nowo zaprojektowany i pojawia się po raz pierwszy w linii Naga. Każdy panel stworzono tak, aby jak najlepiej sprawdzał się w określonych gatunkach gier: 12-przyciskowy do gier MMO / RTS, sześcioprzyciskowy do battle royale / MOBA, zaś panel z dwoma przyciskami  do gier FPS.

  • Panel boczny z 12 przyciskami ma największą liczbę przycisków, aby zoptymalizować korzystanie z umiejętności oraz makr; klawisze są ergonomicznie rozłożone w celu zapewnienia natychmiastowego dostępu do pożądanych akcji. Panel najlepiej sprawdzi się w sytuacjach, w których czas i precyzja są najistotniejsze, czyli w grach typu MMO czy RTS.
  • Panel boczny z 6 przyciskami zapewnia równowagę między kontrolą a dostępem do wymaganych akcji. Układ ten został ergonomicznie zaprojektowany z myślą o grach battle royale lub MOBA. Przyciski rozmieszczono w dwóch rzędach, co zapewnia szybki dostęp do umiejętności lub przedmiotów, a boczny uchwyt pozwala na bardziej precyzyjne ruchy myszką.
  • Panel boczny z 2 przyciskami jest standardowym układem w grach FPS. Tam, gdzie liczy się precyzja, pełną kontrolę nad polem walki zapewni większy gumowany uchwyt. Uzupełniają go dwa przyciski służące do wykonywania podstawowych poleceń, takich jak kucanie lub strzelanie.

Panele boczne dają graczom dostęp do imponującej liczby aż do 20 w pełni programowalnych przycisków. Dzięki funkcji Razer Hypershift, dostępnej za pośrednictwem oprogramowania Synapse, każdy przycisk może być również połączony z dodatkową funkcją, co gwarantuje maksymalną kontrolę i konfigurowalność. Naga Pro pozwala również na szybki i łatwy dostęp do ulubionych funkcji, dzięki możliwości ich zapisu w pięciu profilach wbudowanej pamięci – nawet bez użycie oprogramowania.


Wzbogacona o najnowsze innowacjeNaga Pro jest napędzana przez technologię Razer HyperSpeed Wireless, którą sprawdzili i zaufali jej najlepsi esportowcy na świecie. Technologia ta zapewnia szybszą łączność niż w przypadku większości przewodowych myszy. Dodatkowo, HyperSpeed Wireless pobiera mniej energii niż inne bezprzewodowe myszy do gier, wydłużając tym samym żywotność baterii Naga Pro do 100 godzin ciągłej gry w paśmie 2,4 GHz lub nawet do 150 godzin w trybie Bluetooth. A nawet jeśli bateria się wyczerpie, Naga Pro pozwala na ładowanie podczas rozgrywki poprzez dołączony kabel Razer SpeedFlex, dający kontrolę nad myszką bez zbędnych szarpnięć przewodem. Myszka jest również kompatybilna z Razer Mouse Dock Chroma (sprzedawany oddzielnie), urządzeniem do ładowania bezprzewodowego.

Reklama

Aby zapewnić precyzję na poziomie pojedynczego piksela, Naga Pro została wyposażona w czujnik optyczny Razer Focus + o czułości 20 000 DPI. Wiodący na rynku sensor optyczny Razera zapewnia najwyższą specyfikację, w tym inteligentne funkcje, takie jak Motion Sync, która bezbłędnie śledzi ruchy myszy i można ją skalibrować zgodnie z osobistymi preferencjami za pośrednictwem technologii Smart Tracking lub asymetrycznego cut-off.

Naga Pro wyposażono również w przełączniki optyczne Razera, które do natychmiastowej aktywacji przycisków wykorzystują wiązkę światła zamiast zwykłych mechanicznych styków. Przełączniki charakteryzują się przy tym niezrównaną trwałością aż do 70 milionów kliknięć. Gracze nie będą już musieli obawiać się niezamierzonych podwójnych kliknięć, które zdarzają się w przypadku tradycyjnych przełączników, ulegających z czasem fizycznej degradacji.

Dzięki trzem wymiennym panelom bocznym i wyposażeniu w najlepszą i najnowszą technologię, nowa Naga Pro jest najbardziej wszechstronną i najbardziej zaawansowaną myszką Naga w historii.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama