DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

Dwie nowości w ofercie Razera – Kiyo X Oraz Ripsaw X

Razer poszerza swoją ofertę urządzeń do streamingu, prezentując podstawową kamerkę internetową oraz kartę przechwytującą – Kiyo X i Ripsaw X.

Razer poszerza swoją ofertę urządzeń do streamingu, prezentując podstawową kamerkę internetową oraz kartę przechwytującą – Kiyo X i Ripsaw X. Oba urządzenia są skierowane do osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze streamowaniem, ale którym zależy na wysokiej jakości prezentowanych materiałów wideo.

Kamera internetowa Razer Kiyo X USB zapewnia wybór pomiędzy rozdzielczością Full HD lub ultrapłynnym strumieniowaniem 60 FPS z rozdzielczością 1080p 30 FPS lub 720p 60 FPS. Dzięki w pełni konfigurowalnym ustawieniom w Razer Synapse, streamerzy mogą dostosowywać ustawienia wideo w locie, zachowując cały czas ostrość obrazu dzięki wbudowanemu autofokusowi. Kiyo X jest dostarczany z bezpłatnym oprogramowaniem Razer Virtual Ring Light, konfigurowalną aplikacją oświetleniową, która wykorzystuje monitor komputera jako źródło oświetlenia, zapewniając dzięki temu zoptymalizowane oświetlenie podczas połączeń wideo i transmisji strumieniowych.

TURNIEJ RAZER INVITATIONAL – EUROPE POWRACA, WIĘKSZY NIŻ WCZEŚNIEJ

Kiyo X

Razer Kiyo X

Dedykowana karta do przechwytywania Razer Ripsaw X zapewnia doskonałą jakość wideo w rozdzielczości do 4K przy 30 klatkach na sekundę. Przy wykorzystaniu zarówno HDMI 2.0, jak i USB 3.0, karta zapewnia łączność o niemal zerowym opóźnieniu i maksymalną szczegółowością obrazu z dowolnego kompatybilnego urządzenia źródłowego, w tym lustrzanek cyfrowych i innych przenośnych aparatów z wyjściem HDMI. Ripsaw X to karta przechwytująca typu plug-and-play, która nie wymaga instalowania urządzenia wewnątrz komputera PC i jest kompatybilna z popularnymi programami do przesyłania strumieniowego.

RAZERCON 2021 JUŻ 21 PAŹDZIERNIKA

Reklama
Ripsaw X

Razer Ripsaw X

Razer Kiyo X i Razer Ripsaw X są dostępne w sprzedaży od 30 września 2021 r. Oprogramowanie Razer Virtual Ring Light będzie dostępne w październiku 2021 roku. Kiyo X dostępna w cenie 89.99€ na Razer.com oraz u wybranych sprzedawców. Ripsaw X dostępna w cenie 139.99€ na Razer.com.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Razer na CES 2022 zaprezentował nowe gamingowe laptopy z serii Blade, w tym Razer Blade 14, Razer Blade 15 i Razer Blade 17.

Sprzęt

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, ogłosiła dziś nową klawiaturę BlackWidow V3, także w wersji bez panelu numerycznego, kontynuującą legendę pierwszej...

Sprzęt

Razer Huntsman Mini to pierwsza w historii 60-procentowa klawiatura Razera opracowana dzięki sugestiom użytkowników już teraz dostępna z tradycyjnymi klawiszami lub ulepszonymi liniowymi przełącznikami...

Sprzęt

Razer przeznaczy do 50 mln dolarów na wsparcie partnerów biznesowych podczas walki z wirusem COVID-19. Dzięki swojemu wyjątkowemu ekosystemowi firma Razer wykorzysta Razer Gold,...

Reklama