DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

Dwie nowości w ofercie Razera – Kiyo X Oraz Ripsaw X

Razer poszerza swoją ofertę urządzeń do streamingu, prezentując podstawową kamerkę internetową oraz kartę przechwytującą – Kiyo X i Ripsaw X.

Razer poszerza swoją ofertę urządzeń do streamingu, prezentując podstawową kamerkę internetową oraz kartę przechwytującą – Kiyo X i Ripsaw X. Oba urządzenia są skierowane do osób, które rozpoczynają swoją przygodę ze streamowaniem, ale którym zależy na wysokiej jakości prezentowanych materiałów wideo.

Kamera internetowa Razer Kiyo X USB zapewnia wybór pomiędzy rozdzielczością Full HD lub ultrapłynnym strumieniowaniem 60 FPS z rozdzielczością 1080p 30 FPS lub 720p 60 FPS. Dzięki w pełni konfigurowalnym ustawieniom w Razer Synapse, streamerzy mogą dostosowywać ustawienia wideo w locie, zachowując cały czas ostrość obrazu dzięki wbudowanemu autofokusowi. Kiyo X jest dostarczany z bezpłatnym oprogramowaniem Razer Virtual Ring Light, konfigurowalną aplikacją oświetleniową, która wykorzystuje monitor komputera jako źródło oświetlenia, zapewniając dzięki temu zoptymalizowane oświetlenie podczas połączeń wideo i transmisji strumieniowych.

TURNIEJ RAZER INVITATIONAL – EUROPE POWRACA, WIĘKSZY NIŻ WCZEŚNIEJ

Kiyo X

Razer Kiyo X

Dedykowana karta do przechwytywania Razer Ripsaw X zapewnia doskonałą jakość wideo w rozdzielczości do 4K przy 30 klatkach na sekundę. Przy wykorzystaniu zarówno HDMI 2.0, jak i USB 3.0, karta zapewnia łączność o niemal zerowym opóźnieniu i maksymalną szczegółowością obrazu z dowolnego kompatybilnego urządzenia źródłowego, w tym lustrzanek cyfrowych i innych przenośnych aparatów z wyjściem HDMI. Ripsaw X to karta przechwytująca typu plug-and-play, która nie wymaga instalowania urządzenia wewnątrz komputera PC i jest kompatybilna z popularnymi programami do przesyłania strumieniowego.

RAZERCON 2021 JUŻ 21 PAŹDZIERNIKA

Ripsaw X

Razer Ripsaw X

Razer Kiyo X i Razer Ripsaw X są dostępne w sprzedaży od 30 września 2021 r. Oprogramowanie Razer Virtual Ring Light będzie dostępne w październiku 2021 roku. Kiyo X dostępna w cenie 89.99€ na Razer.com oraz u wybranych sprzedawców. Ripsaw X dostępna w cenie 139.99€ na Razer.com.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...