DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

Dzień Matki już niebawem – firma Inno3D przypomina o nim i zaprasza do wspólnej zabawy

W innych krajach już był, w Polsce zaś przypada 26. maja. Mowa o Dniu Matki, który dla wielu osób stanowi czas refleksji i dobrą okazję do odejścia od komputera i wspólnego spędzenia czasu. O tym szczególnym dniu pamięta także firma Inno3D, która zachęca do wspólnej zabawy.


Inno3D


Inno3D to firma, która ma w swoim portfolio pokaźną ilość sprzętu dla graczy. Wśród nich są m.in. najwydajniejsze karty graficzne z układami Nvidia RTX 20 i chłodzeniem wodnym, które mają za zadanie zapewniać nieskazitelną płynność rozgrywki i komfort akustyczny przez wiele godzin. I właśnie dzięki temu niejeden gracz zapomniał o wspólnym posiłku z mamą, sprzątnięciu pokoju czy ciszy nocnej.

Dlatego też Inno3D na swoim profilu na Facebooku przypomina o tym specjalnym dniu poświęconym wszystkim matkom. To one dawały nam miłość, czas i troskę jeszcze zanim przyszliśmy na świat. Producent zachęca, by podziękować im za ich opiekę i przeprosić. Za te wszystkie “zaraz”, które trwały do późnej nocy czy “już sprzątam”, które schodziły na dalszy plan z powodu przeciągającej się rozgrywki.

Chętni mogą podzielić się w komentarzach na Facebooku swoimi historiami, które niegdyś doprowadzały ich rodzicielki do pasji. Wszystko, oczywiście, z przymrużeniem oka i zachowaniem szacunku dla tych, które tak wiele poświęciły dla swoich grających pociech.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...