DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Myszka
Myszka

Sprzęt

GENESIS KRYPTON 290 – MYSZKA DLA GRACZY OD GENESIS

Mysz Genesis Krypton 290 to topowy model z serii 200. W ergonomicznej bryle producent ukrył sensor o rozdzielczości 6400 DPI, pamięć na ustawienia i switche, które mają zapewnić bezproblemowe działanie przez długi czas. Całość okraszono podświetleniem LED z charakterystycznym dla marki efektem PRISMO.

Myszka dla graczy 

Mysz dla graczy Genesis Krypton 290 to lekka (99 gramów) konstrukcja o symetrycznym kształcie. Sprzęt oferuje siedem programowalnych przycisków, których funkcje można zmienić z poziomu oprogramowania. Pozwala ono także na nagrywanie makr i dostosowanie ustawień podświetlenia, a następnie zapisanie ustawień we wbudowanej pamięci. Dostępnych jest 16 milionów kolorów, a iluminowane są rolka, znajdujące się na grzbiecie logo oraz listwa LED biegnąca wzdłuż podstawy.

Bezproblemowe działanie przez lata mają zapewnić przełączniki o żywotności do 10 milionów kliknięć. Z kolei o precyzję, tak ważną w trakcie rozgrywek dba sensor optyczny o rozdzielczości 6400 DPI. Jego czułość można regulować sześciostopniowo, a minimalna wartość wynosi 200 punktów na cal. Aktualnie wybrany poziom odzwierciedla wskaźnik DPI. Producent obiecuje, że czujnik jest w stanie śledzić ruch w tempie do 66 cali na sekundę i radzi sobie z przyspieszeniami rzędu 22 G.

Nowa myszka Genesis

Genesis Krypton 290 łączy się z komputerem za pomocą 1,8-metrowego przewodu USB, który chroniony jest oplotem. Mysz ma matowe wykończenie i trafi na rynek w wersjach czarnej i białej. Chętni, którzy chcieliby ją nabyć, powinni przygotować około 90 złotych i poczekać kilka dni – gryzoń trafi na półki jeszcze w tym miesiącu.

Reklama

Trust Gaming GXT 960 Graphin – nowa ultralekka mysz dla graczy

Xtrfy M42 – ultralekka myszka z możliwością regulacji kształtu

Reklama
Autor

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama