DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

HyperX Cloud Buds
HyperX Cloud Buds

Sprzęt

HyperX Cloud Buds już w sprzedaży!

Nowy zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Buds z technologią bezprzewodową Bluetooth zapewnia użytkownikom komfort, z jakiego znane są produkty HyperX, podczas grania w gry oraz zdalnej pracy lub nauki.

HyperX Cloud Buds

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company Inc., poinformował o wprowadzeniu na rynek bezprzewodowych słuchawek dousznych Cloud BudsTM. Nowy zestaw słuchawkowy został wyposażony w technologię Bluetooth 5.0, kodek Qualcomm aptXTM HD i przetworniki o średnicy 14 mm zapewniające znakomitej jakości realistyczny dźwięk, charakterystyczny dla produktów HyperX. Słuchawki Cloud Buds użytkownik może zabrać ze sobą wszędzie i używać ich w dyskretny sposób, aby całkowicie zanurzyć się w akustycznej, wirtualnej rzeczywistości gier lub rozrywki również poza domem. Wyposażone w wielofunkcyjny mikrofon, zapewniają komfort użytkowania będący znakiem rozpoznawczym HyperX. Sprawdzają się znakomicie we współczesnych hybrydowych środowiskach pracy i nauki, które wymagają łączności cyfrowej przez wiele godzin.

Komfort ten dodatkowo zwiększają opatentowane przez HyperX silikonowe wkładki douszne w trzech rozmiarach, dzięki którym użytkownik może delektować się doskonałym dźwiękiem w każdym miejscu. Słuchawki Cloud Buds mają lekką, elastyczną opaskę na szyję z wbudowanymi przyciskami mikrofonu i wielofunkcyjnymi przyciskami regulacyjnymi, za pomocą których można odbierać połączenia, ustawiać parametry słuchania muzyki i aktywować asystenty cyfrowe.

„Użytkownik może grać w grę lub słuchać muzyki, aby w każdej chwili przełączyć się na telekonferencję lub rozmowę z rodziną i przyjaciółmi. Nowych słuchawek Cloud Buds można używać godzinami, ciesząc się wygodą i znakomitą jakością dźwięku, z której znane są produkty HyperX” ― powiedziała Bianca Walter, Business Manager w HyperX w regionie EMEA. „Nowy zestaw słuchawkowy Cloud Buds został zaprojektowany z myślą o zróżnicowanych potrzebach użytkowników mobilnych. Technologia łączności bezprzewodowej Bluetooth zapewnia dogodną komunikację audio w systemach konferencyjnych Zoom, Microsoft Teams i Google Meet podczas pracy z domu lub dojazdów”.            

HyperX Cloud Buds

Słuchawki Cloud Buds są kompatybilne z urządzeniami multimedialnymi wyposażonymi w technologię Bluetooth. Mogą pracować nawet przez 10 godzin bez konieczności ładowania akumulatora1. W celu zapewnienia jeszcze większego komfortu i elastyczności użytkowania zostały wyposażone w opatentowane przez HyperX silikonowe wkładki douszne w trzech rozmiarach oraz praktyczną saszetkę z siateczki, do której można je schować.

Reklama

Dostępność


Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Buds dostępny jest w cenie 279 PLN w sklepie internetowym HyperX oraz w sklepach partnerów HyperX. Więcej informacji na temat HyperX Cloud Buds można znaleźć na stronie produktu.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Promocje dla graczy

Unsouled trafi do Xbox Game Pass. Gra zadebiutuje już 28 kwietnia. Produkcja czerpie inspirację z kultowej Onimusha 2: Samurai's Destiny.

Newsy

Plan rodzinny Xbox Game Pass będzie miał premierę już pod koniec tego roku. Cena Xbox Game Pass Family Plan będzie znacznie niższa.

Newsy

Premiera Syberia: The World Before już niebawem i z tej okazji firma Microids opublikowała nowe zrzuty ekranu z gry.

Reklama