DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

HyperX kolejny raz szykuje niespodziankę dla fanów konsol

HyperX, oddział Kingston Technology Company, Inc., niezależnego światowego lidera na rynku pamięci ogłosił nawiązanie partnerstwa ze studiem The Coalition, twórcą popularnej gry Gears of War, wydanej przez studio Microsoft.

HypeX chętnie angażuje się w turnieje oraz eventy, na których obecne jest stoisko producentów Gears of War. Do takich eventów należą E3 w Los Angeles, Comic Con w San Diego, Gamescom w Kolonii oraz nadchodzący PAX West w Seattle.

HyperX CloudX Revolver Gears of War

HyperX wspiera graczy na całym świecie bez względu na tytuł wybranej produkcji czy wykorzystywaną platformę. Co więcej, coraz większe zaangażowanie marki widoczne jest także w segmencie konsol. Na początku roku HyperX ogłosił nawiązanie współpracy z Microsoft, w wyniku której powstały słuchawki HyperX CloudX dedykowane Xbox One. Współtworzenie produktu z twórcami gry Gears of War jest naturalnym działaniem wzmacniającym aktywności w zakresie rynku konsoli.

Gear of War to gra z gatunku third-person shooter oparta na innowacyjności i najwyższej jakości. – mówi Jerry Chu, dyrektor licencyjny The Coalition. Jesteśmy niezwykle podekscytowani mogąc współpracować z HyperX. Nie możemy doczekać się prezentacji produktu, który sprawi, że gracze Gears of War będą czerpać z rozgrywki jeszcze więcej. To doskonałe doświadczenie dla naszych firm.

Jesteśmy dumni z możliwości współpracy z tak cenioną i popularną marką jaką jest Gears of War. Z niecierpliwością czekamy na wrzesień, kiedy będziemy mogli pochwalić się owocem naszej współpracy z The Coalition i Microsoft.

Reklama

Danie Kelley, dyrektor marketing HyperX

HyperX CloudX Revolver Gears of War2

HyperX to seria wysokowydajnych produktów Kingston Technology, składająca się z szybkich pamięci DDR3, SSD, przenośnych pamięci USB Flash oraz słuchawek. Opracowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, amatorach overclockingu oraz entuzjastach najszybszych systemów produkty HyperX są znane na całym świecie dzięki wysokiej jakości, wydajności i innowacyjności. Marka HyperX jest zaangażowana w świat e-sportu i sponsoruje ponad 20 zespołów z całego świata. Jest także głównym sponsorem Intel Extreme Masters. Stoiska HyperX można znaleźć na wielu imprezach branżowych, m.in. Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, oraz PAX.

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Sprzęt

Nowe, wytrzymałe klawiatury mechaniczne z przełącznikami HyperX Blue oferują minimalistyczny design dopasowany zarówno do potrzeb gamerów, jak i pracy zdalnej. HyperX, dział gamingowy Kingston...

Reklama