DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

HyperX QuadCast S
HyperX QuadCast S

Sprzęt

HyperX prezentuje QuadCast S – nowy mikrofon dla twórców i streamerów

Nowy mikrofon RGB, idealny dla streamerów i osób pracujących z domu, jest wyposażony w cztery wzory biegunowe i wbudowany uchwyt przeciwwstrząsowy.

HyperX QuadCast S

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston Technology Company, Inc., rozszerzył swoją linię autonomicznych mikrofonów o model HyperX QuadCast S opracowany z myślą o streamerach, komentatorach i osobach pracujących z domu. Ten nowy mikrofon USB z dynamicznymi efektami świetlnymi RGB1, które można konfigurować za pomocą oprogramowania HyperX NGENUITY, ma wbudowany uchwyt przeciwwstrząsowy, filtr trzasków oraz czujnik ze wskaźnikiem statusu LED, umożliwiający wyciszanie jednym dotknięciem. Zapewnia czysty i spójny dźwięk podczas streamingu i wideokonferencji.

W mikrofonie QuadCast S dostępne są cztery wzory polaryzacji ― stereofoniczny, dookólny, kardioidalny i dwukierunkowy, co umożliwia optymalizację ustawień potrzebnych podczas transmisji audio i pracy z domu. Oprócz wewnętrznego filtra trzasków, który tłumi głoski plozywne, co zapewnia lepszą jakość dźwięku, QuadCast został wyposażony w uchwyt przeciwwstrząsowy z podstawą, szybką regulację wzmocnienia i wyjście słuchawkowe 3,5 mm do monitorowania mikrofonu w czasie rzeczywistym.

„HyperX pragnie dostarczyć streamerom, osobom prowadzącym szkolenia, uczniom, studentom i profesjonalistom ze świata biznesu łatwy w obsłudze sprzęt bardzo potrzebny w czasach, gdy tyle osób wciąż pracuje, uczy się lub uczestniczy w grach z domu” ― mówi Bianca Walter, Business Manager w HyperX w regionie EMEA. „Wykorzystując sukces naszego pierwszego mikrofonu USB QuadCast, wprowadzamy na rynek model QuadCast S z funkcją, o którą prosili nas użytkownicy – dynamicznymi efektami świetlnymi RGB stanowiącymi dodatkową warstwę personalizacji. Teraz każdy użytkownik może jeszcze lepiej dostosować ustawienia dźwięku do wymagań transmisji strumieniowej, biura domowego lub zdalnego nauczania”.

Mikrofon QuadCast S obsługuje wiele urządzeń i programów do prowadzenia rozmów. Ma certyfikaty Discord i TeamSpeak. Dołączony uniwersalny adapter uchwytu pasuje do gwintów 3/8” i 5/8” oraz jest zgodny z większością podstaw i wysięgników. Mikrofon QuadCast S został zaprojektowany z myślą o transmisji dźwięku wysokiej jakości na komputerach PC, PS4 lub Mac®.


Dostępność


Mikrofon USB HyperX QuadCast S jest dostępny w sugerowanej cenie detalicznej 179,99 EUR w sklepie na oficjalnej stronie HyperX.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...