DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

HyperX x Ducky One 2 Mini
HyperX x Ducky One 2 Mini

Sprzęt

HyperX x Ducky One 2 Mini dostępna już od 18 listopada!

HyperX x Ducky One 2 Mini  to druga, limitowana edycja mechanicznej klawiatury gamingowej, wyprodukowanej wspólnie przez firmy Ducky i HyperX, to połączenie eleganckiej formy Ducky 60 Percent w kolorze czarnym i przełączników HyperX Red.

HyperX x Ducky One 2 Mini

HyperX po raz drugi połączył siły z producentem klawiatur DuckyChannel International Co. Ltd. Efektem tej współpracy jest mechaniczna klawiatura gamingowa HyperX x Ducky One 2 Mini o wymiarach odpowiadających 60% standardowej klawiatury. Ten wyjątkowy produkt dostępny jest w limitowanych ilościach.

HyperX x Ducky One 2 Mini została wyposażona, czerwone przełączniki mechaniczne HyperX o liniowej charakterystyce pracy, stworzone z myślą o dużej wydajności i długiej eksploatacji (ich wytrzymałość jest obliczona na 80 milionów kliknięć). Zbudowana jest analogicznie do klawiatury Ducky One 2 Mini oraz wyposażona w przyjemne w dotyku dwuwarstwowo formowane nakładki na klawisze Ducky PBT, na których poszczególne znaki są dobrze widoczne dzięki podświetleniu RGB i wyrazistym efektom świetlnym. 

„Firma Ducky jest bardzo zadowolona ze współpracy z HyperX. W jej rezultacie powstała klawiatura HyperX x Ducky One 2 Mini z przełącznikami HyperX, która łączy największe zalety klawiatur gamingowych” ― powiedział Erik Hsieh, Senior Marketing Executive w DuckyChannel International Co. „Celem naszego połączenia sił jest tworzenie solidnych i niezawodnych mechanicznych klawiatur gamingowych, takich jak HyperX x Ducky One 2 Mini. Bardzo cieszy nas, że możemy zaoferować ten model użytkownikom”.

HyperX x Ducky One 2 Mini

HyperX x Ducky One 2 Mini to ultrakompaktowa klawiatura 60%, która zajmuje niewiele miejsca na biurku, co gwarantuje graczowi większą powierzchnię na manewrowanie myszką. Klawiatura ta jest wyposażona w liniowe, czerwone przełączniki mechaniczne HyperX, które do aktywacji wymagają mniejszej siły nacisku, a ponadto mają niższy skok, co zapewnia jeszcze szybszą reakcję podczas rozgrywki. Przełączniki HyperX mają widoczne podświetlenie LED. Klawisze z dwuwarstwowo formowanymi nakładkami Ducky PBT działają płynnie, a ich dodatkowe funkcje są wydrukowane w widoczny sposób na bocznych ściankach. Funkcja Ducky Macro 2.0 umożliwia użytkownikom personalizację podświetlenia za pomocą przycisków sterujących klawiaturą oraz konfigurowanie poleceń makro w ramach maksymalnie 6 niestandardowych profili sprzętowych.

Reklama

„Z przyjemnością informujemy o drugiej edycji naszej klawiatury stworzonej wspólnie z firmą Ducky. Produkt dostępny jest w wersji limitowanej. Ducky to firma znana na rynku produktów gamingowych z mechanicznych klawiatur o wysokiej jakości i wydajności” ― powiedziała Bianca Walter, Business Manager w HyperX w regionie EMEA. „HyperX x Ducky One 2 Mini jest znakomitym uzupełnieniem oferty naszej marki. Fani produktów HyperX i Ducky zyskają mechaniczną klawiaturę gamingową 60% z przełącznikami HyperX”. 

Klawiatura HyperX x Ducky One 2 Mini jest dostępna w edycji limitowanej. Na rynki regionu Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA) przeznaczono łącznie jedynie 1425 sztuk. Każdy egzemplarz został laserowo oznaczony unikatowym numerem seryjnym umieszczonym na podstawie. HyperX x Ducky One 2 Mini ma stylową obudowę w kolorze czarnym oraz trwałą ramę z trzema ustawieniami kąta nachylenia. W dostosowaniu klawiatury do indywidualnych potrzeb pomagają dodatkowe kolorowe klawisze, wyjątkowy klawisz spacji zaprojektowany przez HyperX oraz praktyczne urządzenie do wyjmowania klawiszy.


Dostępność


Klawiatura gamingowa HyperX x Ducky One 2 Mini będzie dostępna od 18 listopada od godziny 17:00 CET na stronie HyperX’s Online Shop. Limitowany produkt dostępny będzie w cenie €129.99.  Więcej informacji na temat HyperX x Ducky One 2 Mini można znaleźć na stronie produktu.


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama