DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

G-Master
G-Master

Sprzęt

iiyama prezentuje monitor z odświeżaniem 165 Hz i czasem reakcji 0,8 ms

iiyama zaprezentowała monitory z panelami Fast IPS o czasie reakcji 0,8 ms MPRT i częstotliwością odświeżania 165 Hz. Oba monitory należą do klanu Red Eagle i posiadają wiele cech wspólnych, a główna różnica sprowadza się do rozmiaru, czyli 24” i 27”. Zastosowana tu matryca Fast IPS zapewnia nie tylko wierne odwzorowanie scen z pola bitwy, szerokie kąty widzenia i wyjątkową dokładność kolorów, ale także niesamowity czas reakcji na ruchomy obraz (MPRT) wynoszący zaledwie 0,8 ms.

G-Master

Nowości G-Master z klanu Red Eagle wspierają treści HDR i są uzbrojone we FreeSync Premium, co gwarantuje redukcję opóźnień i obsługę technologii LFC (Low Framerate Compensation), która pozwala wyeliminować wszelkie problemy związane z zacinaniem lub rwaniem obrazu praktycznie przy dowolnej liczbie klatek na sekundę. Dodatkowo otrzymujemy predefiniowane tryby gier (m.in. FPS i strategia) lub możemy samodzielnie dobierać i zapisywać ulubione ustawienia obrazu. Funkcja Black Tuner pozwala zaś na regulowanie jasności i dostosowanie poziomu czerni do własnych preferencji, zapewniając lepszą jakość widzenia w zacienionych obszarach.

Monitory G-Master GB2470HSU-B1 / GB2770HSU-B1 Red Eagle będą dostępne w sprzedaży u partnerów firmy iiyama jeszcze w tym miesiącu. Ich sugerowane ceny to 869 zł za mniejszy 24” model i 1099 zł za większy 27”.


G-Master G2230HS-B1 Black Hawk


To jednak nie wszystko, ponieważ rodzina G-Master powiększa się także o nowego członka klanu Black Hawk. G-Master G2230HS-B1 to 21.5” monitor z panelem TN o odświeżaniu 75 Hz i czasie reakcji plamki zaledwie 0,8 ms. G2230HS uzbrojony jest we FreeSync, który eliminuje zacięcia i efekt rozrywania obrazu oraz funkcję Black Tuner poprawiającą widoczność szczegółów w zacienionych obszarach. Nie zabrakło także wbudowanych głośników i wyjścia słuchawkowego. Monitor dostępny jest w sugerowanej cenie 469 zł.  

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...