DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

iiyama prezentuje ulepszony monitor Black Hawk G-MASTER GE2488HS-B2 z technologią FreeSync

 

Firma iiyama, japoński producent hi-endowych monitorów dla wymagających użytkowników, poinformowała o debiucie kolejnego gamingowego monitora z serii G-MASTER. GE2488HS-B2 jest wzbogaconą o technologię FreeSync wersją modelu Black Hawk GE2488HS-B1. Panel jest skierowany do graczy poszukujących ekranu o dobrej specyfikacji w rozsądnej cenie.

GE2488(10)

GE2488HS-B2 to 24 calowy monitor wyposażony w technologie, dzięki którym gracz może w pełni zapanować nad przebiegiem rozgrywki. 1 ms czas reakcji zapewnia wyjątkową płynność i szybkość wyświetlania, a funkcja Black Tuner pozwala na kontrolę poziomu jasności i głębi czerni, co znacząco poprawia widoczność szczegółów w zacienionych miejscach obrazu. Co więcej, gracze sami mogą wybrać jedno z predefiniowanych ustawień wyświetlania odpowiednich dla danego typu gry (min. FPS czy strategia), lub sami dobrać najbardziej wygodną dla siebie konfigurację ekranu i ją zapamiętać.

Reklama

GE2488(70)

Nowością w modelu GE2488HS-B2 jest wdrożenie technologii AMD FreeSync, która eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę. Dzięki temu gracze mają pewność, że nic nie umknie ich uwadze, a losy gry naprawdę spoczywają w ich rękach.

GE2488(31)

Dowiedz się więcej o GE2488HS-B2: http://www.iiyama.com/pl_pl/produkty/g-master-ge2488hs-b2/

Dowiedz się więcej o serii G-MASTER: http://gmaster.iiyama.com/pl_pl/

Sugerowana cena detaliczna brutto to: 749 PLN. 

Reklama

Źródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Sprzęt

Firma iiyama, japoński producent hi-endowych monitorów dla wymagających użytkowników, wprowadza na polski rynek nowy ekran typu multitouch – TF5537MSC-W2AG. Rozdzielczość Full HD 1080p, matryca IPS...

Reklama