DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

INNO3D Gaming OC X2 – najnowsze karty w ofercie producenta

Nowa seria kart graficznych INNO3D, wykorzystująca bardzo duże wentylatory, trafi wkrótce na rynek.INNO3D, producent kart graficznych, pamięci ale też drukarek 3D, wprowadza nowe produkty. Są to, korzystające z procesorów graficznych NVIDIA GeForce RTX 2070 Super i GeForce RTX 2080 Super, karty z serii Gaming OC X2. Wyposażone w dwa duże wentylatory, rozbudowany radiator i, to szczególnie ważne dla graczy, niestandardowe taktowanie, zapewniają możliwości zauważalnie wyższe niż w przypadku konstrukcji referencyjnych. 

Wentylatory zastosowane w kartach serii Gaming OC X2 są naprawdę duże; ich średnica to 100 mm. Tak duże wirniki mają być gwarancją nie tylko skutecznego przepływu powietrza, ale też, właśnie dzięki dużej średnicy, mniejszego natężenia generowanego dźwięku. System chłodzenia składa się z czterech ciepłowodów o długości 932 mm i pokaźnego, aluminiowego radiatora o powierzchni 383 000 mm². Zastosowany dwukierunkowy przepływ powietrza oraz dwie ścieżki rozpraszania ciepła, mają skutecznie odprowadzać energię termiczną z dala od GPU i pamięci karty.

INNO3D GeForce RTX SUPER Gaming OC X2 czerpie przy tym z całego dobrodziejstwa najnowszej generacji kart graficznych NVIDIA Turing. Mamy tu więc nie tylko sprzętowy ray tracing, a więc innowacyjne śledzenie promieni, ale też DLSS, technologię, która angażuje sztuczną inteligencję do pracy nad grafiką w grach. Karty GeForce RTX SUPER Gaming OC X2 wykorzystują do tego celu wyspecjalizowane rdzenie Tensor.  

Reklama

„Spędziliśmy trochę więcej czasu nad rozwojem Gaming OC X2, aby upewnić się, że jest on absolutnie dopracowany, zanim wejdzie na rynek. Zdajemy sobie sprawę, że nasi fani oczekują od nas czegoś wyjątkowego i moim zdaniem nie zawiedliśmy ich (…). Dzięki dużym, 10 cm wentylatorom karty te nie tylko świetnie działają, ale też znakomicie się prezentują, powiedział Starszy menedżer produktu w INNO3D, Ken Wong.

Karty INNO3D RTX 2070 i 2080 Super z serii Gaming OC X2 zostały wycenione na 2508 i 3488 zł.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama