DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Karta graficzna
Karta graficzna

Sprzęt

INNO3D GEFORCE RTX 3080 TI X3 OC – MOCARZ W SUBTELNYM, KOMPAKTOWYM WYDANIU

Inno3D GeForce RTX 3080 Ti X3 OC to flagowiec stworzony z myślą o osobach, które cenią sobie elegancki minimalizm. Konstrukcja zajmuje tylko dwa sloty, co pozwala łatwiej znaleźć dla niej miejsce w obudowie. Jednocześnie chłodzenie ma zapewnić fabrycznie podkręconemu GPU komfort termiczny, a nabywcy cichą pracę.

Inno3D GeForce RTX 3080 Ti X3 OC Cena

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Karta graficzna Inno3D GeForce RTX 3080 Ti X3 OC to konstrukcja oparta na GPU z rodziny Ampere. Układ GA102 oferuje 10240 rdzeni CUDA i już po wyjęciu z pudełka ma osiągać 1680 MHz w trybie Boost, a więc więcej niż model referencyjny. Chip współpracuje z 12 GB pamięci GDDR6X poprzez szynę o szerokości 384 bitów. Całość pokrywa rozbudowany układ chłodzenia, w skład którego wchodzą trzy wentylatory o średnicy 90 mm z łopatkami Scythe.

Inno3D GeForce RTX 3080 Ti X3 OC Gdzie kupić

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sam radiator skrywa w sobie siedem ciepłowodów o łącznej długości niemal 1,7 metra, a jego powierzchnia wymiany ciepła przekracza pół metra kwadratowego. Dwie z siedmiu rurek cieplnych zaangażowano w odbiór ciepła z kości VRAM, co ma obniżać ich temperaturę nawet o 10 stopni Celsjusza. Po drugiej stronie PCB znalazł się metalowy backplate, który chroni i usztywnia całość oraz odprowadza ciepło. Część jego powierzchni stanowią otwory do wylotu ciepłego powietrza.

Karta Inno3D GeForce RTX 3080 Ti X3 OC do poprawnej pracy wymaga dodatkowego zasilania. Użytkownik powinien zaopatrzyć się w zasilacz o mocy minimum 750 W, posiadający dwie 8-pinowe wtyczki PCI Express. W obudowie z kolei potrzebne będą dwa sloty i 300 mm przestrzeni. Prezentowana konstrukcja ma wyprowadzone cztery wyjścia wideo – trzy DisplayPort 1.4 i jedno HDMI 2.1. Podobnie jak inne karty z serii RTX 30, wspiera ona najnowsze technologie takie jak Ray Tracing czy DLSS 2.0.

Genesis Krypton 290 –  myszka dla graczy od Genesis

Razer prezentuje nowego Blade 17

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...