DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Karta graficzna
Karta graficzna

Sprzęt

INNO3D GEFORCE RTX 3080 TI X3 OC – MOCARZ W SUBTELNYM, KOMPAKTOWYM WYDANIU

Inno3D GeForce RTX 3080 Ti X3 OC to flagowiec stworzony z myślą o osobach, które cenią sobie elegancki minimalizm. Konstrukcja zajmuje tylko dwa sloty, co pozwala łatwiej znaleźć dla niej miejsce w obudowie. Jednocześnie chłodzenie ma zapewnić fabrycznie podkręconemu GPU komfort termiczny, a nabywcy cichą pracę.

Inno3D GeForce RTX 3080 Ti X3 OC Cena

 

 

 

Reklama

 

 

 

 

Reklama

 

 

 

Karta graficzna Inno3D GeForce RTX 3080 Ti X3 OC to konstrukcja oparta na GPU z rodziny Ampere. Układ GA102 oferuje 10240 rdzeni CUDA i już po wyjęciu z pudełka ma osiągać 1680 MHz w trybie Boost, a więc więcej niż model referencyjny. Chip współpracuje z 12 GB pamięci GDDR6X poprzez szynę o szerokości 384 bitów. Całość pokrywa rozbudowany układ chłodzenia, w skład którego wchodzą trzy wentylatory o średnicy 90 mm z łopatkami Scythe.

Reklama

Inno3D GeForce RTX 3080 Ti X3 OC Gdzie kupić

 

 

 

 

Reklama

 

 

 

 

Reklama

 

 

 

Sam radiator skrywa w sobie siedem ciepłowodów o łącznej długości niemal 1,7 metra, a jego powierzchnia wymiany ciepła przekracza pół metra kwadratowego. Dwie z siedmiu rurek cieplnych zaangażowano w odbiór ciepła z kości VRAM, co ma obniżać ich temperaturę nawet o 10 stopni Celsjusza. Po drugiej stronie PCB znalazł się metalowy backplate, który chroni i usztywnia całość oraz odprowadza ciepło. Część jego powierzchni stanowią otwory do wylotu ciepłego powietrza.

Reklama

Karta Inno3D GeForce RTX 3080 Ti X3 OC do poprawnej pracy wymaga dodatkowego zasilania. Użytkownik powinien zaopatrzyć się w zasilacz o mocy minimum 750 W, posiadający dwie 8-pinowe wtyczki PCI Express. W obudowie z kolei potrzebne będą dwa sloty i 300 mm przestrzeni. Prezentowana konstrukcja ma wyprowadzone cztery wyjścia wideo – trzy DisplayPort 1.4 i jedno HDMI 2.1. Podobnie jak inne karty z serii RTX 30, wspiera ona najnowsze technologie takie jak Ray Tracing czy DLSS 2.0.

Genesis Krypton 290 –  myszka dla graczy od Genesis

Razer prezentuje nowego Blade 17

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama