DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

Letnie hity cenowe od Logitech G

Od piątku 14 lipca rusza promocja cenowa na sprzęt firmy Logitech z serii G, dedykowanej graczom. W ramach akcji „Letnie hity cenowe” wybrane urządzenia peryferyjne szwajcarskiego producenta będzie można zakupić w obniżonych cenach w sieciach sklepów z elektroniką użytkową. Promocja potrwa do wyczerpania zapasów.

Custom_format_G29_BTY

Promocja z okazji nadejścia sezonu wakacyjnego obowiązuje w całej Polsce w sklepach Alsen, Komputronik, Media Expert, Media Markt, Neonet, RTV Euro AGD, Saturn i X-Kom. Akcja obejmuje 16 produktów z serii Logitech G dedykowanej graczom.

W niższych cenach oferowane są m.in. profesjonalna bezprzewodowa mysz do gier G900 Chaos Spectrum, kierownice wyścigowe G29 i G920 do konsol PS4 lub Xbox ONE i PC, mechaniczna klawiatury G810 i G410 z podświetleniem RGB czy bezprzewodowe słuchawki G933 z dźwiękiem przestrzennym 7.1.

JPG 300 dpi (RGB)-Heat_Cyan_RearBeauty

„W związku z trwającymi wakacjami postanowiliśmy umożliwić graczom zaopatrzenie się w sprzęt najwyższej jakości w bardzo niskich cenach. Akcesoria gamingowe Logitech G spełniają wysokie wymagania najbardziej zapalonych graczy i e-sportowców, a ich najwyższa jakość wielokrotnie została potwierdzona w testach”

Krzysztof Ogrodnik, Gaming Business Development Manager CEE, Logitech.

Reklama

Źródło: informacja prasowa

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama