DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Meters Music Level Up
Meters Music Level Up

Sprzęt

Meters Music Level Up – idealne słuchawki dla graczy

Firma Meters Music wprowadziła do swojej oferty pierwsze słuchawki dla graczy o nazwie Level Up. Zaprojektowany w Wielkiej Brytanii headset zapewni graczom najwyższą jakość brzmienia oraz naturalne, przestrzenne doznania dźwiękowe. Meters Music Level Up można zakupić za ok. 500 złotych.


Meters Music Level Up


Słuchawki dla graczy Level Up zapewniają imponujący wirtualny dźwięk przestrzenny 7.1. Headset wyposażono w odłączany mikrofon umożliwiający wyraźną komunikację podczas gry. Level Up jest kompatybilny ze wszystkimi dostępnymi platformami – PC, Xbox One, Xbox Series X|s, PS4 oraz PS5. Słuchawki można podłączyć do danego urządzenia na dwa sposoby – za pomocą USB lub złączem zestawu słuchawkowego.

Meters Music: Level Up wyposażono w pełnozakresowe przetworniki 50 mm, które zapewniają głębokie, wyraźne brzmienie basów oraz krystalicznie czyste dźwięki o wysokiej częstotliwości, nawet przy niskiej głośności. Słuchawki ważą zaledwie 320 gramów, dlatego też są bardzo wygodne, więc można korzystać z nich bez przeszkód przez wiele godzin. W zestawie otrzymujemy 2,2-metrowy kabel w oplocie, który zapewnia dodatkową wytrzymałość zestawu słuchawkowego.


Meters Music Level Up


Słuchawki dla graczy Level Up wyposażono również w pełni funkcjonalne mierniki VU (umieszczone po obu stronach zestawu słuchawkowego), które reagują i dostosowują się w czasie rzeczywistym do głośności przychodzącego sygnału audio. Mierniki VU są wyposażone w  podświetlenie RGB, które można dostosować do swojego ulubionego koloru za pomocą dołączonego pilota, który umożliwia również regulację głośności, a także włączanie i wyłączanie mikrofonu.

Meters Music: Level Up przeniosą graczy na wyższy poziom, to innowacyjny headset o wysokiej wydajności oraz jakości. Idealnie sprawdzi się jako prezent na święta dla graczy. Dostępny jest już na rynku w kolorze węglowym, srebrnym i czerwonym.


Więcej informacji dotyczących nowych słuchawek Meters Music dostępne na stronie www.metersmusic.com.

Autor

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...