DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

Monitory Philips na ISE 2019 – przegląd nowości

Na rozpoczynających się targach ISE 2019 w Amsterdamie Philips prezentuje swoje najnowsze monitory. Wśród nich znajdują się zarówno duże konstrukcje o wysokich rozdzielczościach, jak i mniejsze modele wyposażone w ekrany dotykowe. Producent stawia również na rozwiązania ekologiczne.Rozległa przestrzeń robocza

Entuzjaści dużych wyświetlaczy powinni zwrócić uwagę na dwa modele. Philips 499P9H to zapowiedziany niedawno model, który dysponuje 49-calową, zakrzywioną matrycą w rozdzielczości Dual QHD (5120 x 1440 px) w nietypowym formacie 32:9.

Jego mniejszą, 31,5-calową wersją jest Philips 329P9H, z ekranem o rozdzielczości 4K (3840 x 2160 px) w formacie 16:9. Cechą wyróżniającą ten model są wyjątkowo cienkie ramki.
Oba monitory są wyposażone w szereg udogodnień, które przydadzą się w pracy, w tym: port USB-C, funkcję MultiView umożliwiającą wyświetlanie obrazu z dwóch źródeł jednocześnie czy przełącznik KVM MultiClient pozwalający na podłączenie do monitora dwóch komputerów i ich obsługę za pomocą jednego zestawu klawiatury i myszy.

W obudowach tych dwóch modeli znajduje się kompatybilna z funkcją Windows Hello kamera, która potrafi rozpoznawać twarze użytkowników.

Reklama

Klasyczna konstrukcja w ekologicznym wydaniuMonitory o przekątnej 24 cali niezmiennie cieszą się dużą popularnością. Philips nie rezygnuje z wyświetlaczy o klasycznych rozmiarach i proporcjach, dlatego na ISE 2019 będzie prezentowany model 241B7QGJEB. To najbardziej „zielony” monitor dostępny na rynku. Tworzywa, z których został wykonany, pochodzą w 85% z odzysku i nie zawierają szkodliwych pierwiastków, takich jak ołów czy rtęć.

Philips 241B7QGJEB wyposażony jest w matrycę IPS w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080 px) oraz komplet podstawowych złączy, w tym cztery porty USB 3.0. 241B7QGJEB cechuje także energooszczędność. Dzięki zastosowaniu podświetlenia o niskim zapotrzebowaniu na prąd i funkcjom takim jak PowerSensor czy LightSensor, podczas przeciętnej pracy monitor pobiera zaledwie 11W energii.

Ekrany dotykowe

222B9T i 172B9T to oznaczenia nowych monitorów wyposażonych w 10-punktowe ekrany dotykowe. Przekątne ich matryc wynoszą kolejno 21,5 i 17 cali. Dzięki dołączonemu do zestawu rysikowi oraz elastycznej, ergonomicznej stopce praca na nich jest wyjątkowo prosta. Modele dysponują certyfikatem IP54, który zapewnia zwiększoną odporność na pył oraz zachlapania. Philips 222B9T jest dostępny w wersji z matrycą TN lub IPS, natomiast model 172B9T wyposażony jest w matrycę TN.
Stoisko Philips na ISE 2019 znajduje się w hali numer 10 pod numerem K170/H170.


 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama