DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

Nowe słuchawki HyperX Cloud Stinger, czyli gaming w rozsądnej cenie

HyperX wprowadza na rynek nowe gamingowe słuchawki HyperX Cloud Stinger. Zaprojektowane specjalnie z myślą o graczach urządzenie, zostało wyposażone w m.in piankę zapamiętująca kształt oraz 50mm kierunkowe przetworniki. Firma HyperX to oddział Kingston Technology Company, Inc., niezależnego światowego lidera na rynku pamięci.

HyperX Cloud Stinger (1)

Słuchawki HyperX Cloud Stinger ważą zaledwie 275 gramów oraz posiadają ruchome nauszniki w zakresie 90 stopni, co pozwala na wielogodzinne komfortowe użytkowanie. Produkt wyposażono także w kierunkowe przetworniki o średnicy 50mm, które kierują dźwięk bezpośrednio do ucha zapewniając szerszy zakres dźwięku. Producent zadbał także o wygodę podczas prowadzenia rozgrywek. Funkcja wyciszenia dźwięku, kontroler głośności oraz regulowany pałąk znalazły się w zasięgu dłoni gracza.

Bazując na sukcesie gamingowej serii słuchawek HyperX Cloud projektowanych z myślą o graczach na każdym poziomie zaawansowania, w tym o profesjonalnych e- sportowcach, Cloud Stinger oferuje wysoką jakość, którą docenią wszyscy gracze bez względu na posiadany budżet czy doświadczenie. Słuchawki Cloud Stinger dopełniają nasze portfolio produktów najwyższej jakości, które doskonale sprawdzą się zarówno w grach, muzyce i rozrywce.

Edward Baily, Business Manager w regionie EMEA, HyperX

HyperX Cloud Stinger (2)

Zoptymalizowanej pod kątem profesjonalnego grania słuchawki HyperX Cloud Stinger zapewniają wyrazisty i czysty dźwięk, co zapewnia graczom przewagę podczas lokalizacji przeciwników. Zestaw Cloud Stinger jest kompatybilny z komputerami PC, konsolami Xbox One, PS4 oraz urządzeniami przenośnymi 2 .

Reklama

HyperX projektuje słuchawki najwyższej jakości. Dlatego też, kiedy miałem okazję wypróbować nowy zestaw HyperX Cloud Stinger nie spodziewałem się niczego innego niż doskonałego brzmienia. Jakość dźwięku jest po prostu świetna. Słuchawki sprawdzają się doskonale podczas podróżowania, oglądania streamów innych graczy oraz grania w domu.

Gordon Hayward, profesjonalny gracz NBA i entuzjasta gier

HyperX Cloud Stinger (4)

 

Cena i dostępność

Słuchawki HyperX Cloud Stringer są już dostępne w sprzedaży w sklepach Komputronik, Media Expert, Neonet morele.net, x-kom.pl oraz innych sklepach oferujących sprzęt IT .Zestaw objęty jest dwuletnią gwarancją oraz bezpłatną pomocą techniczną.

Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama