DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

Obudowa z piekła rodem!


Jako, iż ostatnimi czasy bardzo popularne są wszechogarniające światełka bijące ze stanowisk komputerowych, postanowiliśmy wraz z firmą SilverStone zaprezentować Wam nowy model ich niesamowicie prezentującej się obudowy –  RL07B-G.

specyfikacja

 

obu2

Typ Medium Tower: 460mm do 509mm
Standard zasilacza ATX
Moc zasilacza Brak
Miejsce na zasilacz Dół obudowy z tyłu
Format płyty głównej ATX, microATX
Wysokość 488 mm
Długość 465 mm
Szerokość 226 mm
Waga obudowy 8,2 kg
Kolor Czarny
Materiał szkieletu obudowy Stal
Kolor przedniego panelu Czarno-czerwony
Materiał przedniego panelu Stal
Przedni panel z drzwiczkami Nie
Maskownice na napędy Nie
Złącza przedniego panelu 2x USB 2,0, 2x USB 3,0, Audio In/Out
Boczny panel z oknem Tak (hartowane szkło z lewej strony)
Podświetlenie obudowy Brak
Kolor wnętrza obudowy Czarny
Ilość wewnętrznych zatok 3.5 szt
Ilość wewnętrznych zatok 2.5 szt
Sloty kart rozszerzeń szt
Położenie dysków twardych Horyzontalne (poprzeczne)
Sposób montażu urządzeń Ramki
Obsługa bez wkrętaka Tak
Wentylatory zainstalowane szt
Wentylatory maksymalna ilość szt
Filtry przeciwkurzowe Tak
Limit wysokości chłodzenia CPU 167 mm
Limit długości karty graficznej 415 mm
Limit długości zasilacza 190 mm
Gwarancja 24 miesiące

1-1


Obudowa RL07B-G zapakowana jest w minimalistyczne pudełko sygnowane znakiem SilverStone. Z tyłu opakowania umieszczono dokładną specyfikację techniczną, którą możecie również przeczytać scrollując troszeczkę do góry. Oprócz samej obudowy w pudełku już nic niestety nie znajdziemy, ale tak naprawdę co nam więcej do szczęścia potrzebne?

obu3


1-Recovered


RL07B-G wykonano ze w 90% ze stali, natomiast boczny panel wykonano z hartowanego szkła.  Konstrukcja jest oryginalnie zaprojektowana, oferuje różne możliwości i ułatwia chłodzenie komponentów naszego komputera. Producentowi należy się pochwała za umieszczenie w RL07B-G dwa szybkie porty USB 3.0 o przepustowości do 5 Gb/s, dwa porty USB 2.0 o przepustowości do 480 Mb/s oraz dwa gniazda audio typu mini-jack o średnicy 2.5 cala z obsługą standardu HD Audio umożliwiające podłączenie mikrofonu oraz słuchawek. Do tego, obok portów, znajdziemy także regulację podświetlenia obudowy.  Wewnątrz znajdzie się też miejsce dla licznych dysków. Sześć slotów na dyski 3,5” lub 2,5” to więcej niż potrzeba, by zbudować pojemny i wydajny podsystem pamięci masowej.

Reklama

obu4

RL07B-G  jest nie tylko solidna, ale przede wszystkim przestronna. W środku znajdzie się m.in. miejsce na chłodzenie cieczą czy dobrą kartę graficzną. By utrzymać we wnętrzu czystość, producent wyposażył urządzenia w filtry przeciwkurzowe. SilverStone chcąc nadać modernistycznej stylistyki swojemu produktowi zastosował fantazyjny przedni panel podświetlany diodami LED. Wszystko to sprawia, że całość prezentuje się efektownie i oryginalnie.

obu5

Zdecydowanym wyróżnikiem obudowy jest panel boczne z hartowanego szkła. Indywidualne strefy chłodzenia pozwalają z kolei na sprawniejsze zarządzanie przepływem powietrza. Za skuteczne chłodzenie odpowiada jeden wentylator o średnicy 140 mm ze złączem PWM z tyłu. Jeżeli komuś jest mało to może wyposażyć swój komputer w dodatkowe trzy o średnicy 120 lub 140 mm z przodu oraz jednego o średnicy 120 lub 140 mm z tyłu.

obu6

RL07B-G zapewnia także wsparcie dla potężnych kart graficznych, takich jak GeForce GTX Titan Z czy Radeon R9. Nieodłącznym towarzyszem tego typu podzespołów powinno być porządne chłodzenie. W MasterBox 5t znajdzie się miejsce dla większego coolera o średnicy 120, 240, 280 lub 360 mm z przodu oraz 120 lub 140 mm z tyłu. Ponadto została przystosowana do montażu płyty głównej w formacie ATX lub Micro-ATX, chłodzenia procesora o wysokości do 167 mm oraz karty graficznej o długości do 415 mm.


1-Recovered-1


Reklama

SilverStone RL07B-G robi niesamowite wrażenie wyglądem, kompatybilnością oraz nie straszne jej są nawet najwyższe temperatury. Ponadto obudowa gwarantuje bezproblemowy i szybki montaż podzespołów. Nasz komputer dzięki temu case-owi prócz wydajności cechować się  będzie również odpowiednim modernistycznym wyglądem, którego będzie nam zazdrościł każdy nasz znajomy. Za cenę niecałych 400 złotych naprawdę WARTO!

patrykp

 

 

 

kupteraz22223

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama