DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Razer Gigantus V2
Razer Gigantus V2

Sprzęt

Poznaj Razer Gigantus V2

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, zaprezentowała dzisiaj podkładkę pod myszkę – Gigantus V2.


Razer Gigantus V2

Gigantus V2 to najnowszy dodatek do rodziny podkładek pod mysz Razera, który otrzymał ulepszoną powierzchnię o gęstszym splocie włókien, aby zapewnić idealną równowagę między szybkością, z jaką można przesuwać gryzonia i kontrolą nad urządzeniem. Podkładkę wyposażono także w udoskonalony antypoślizgowy spód z gumy. Przetestowany przez esportowców z Team Razer, Gigantus V2 będzie dostępny w czterech rozmiarach, w tym w imponującym rozmiarze 3XL.

Gigantus V2 otrzymał stylowe, całkowicie czarne wykończenie, uwieńczone niewielkim logiem Razera w rogu. Podkładka zapewnia więc idealną powierzchnię do zamaszystych ruchów myszką, prezentując się przy tym klasycznie i dobrze.

Razer Gigantus V2 zbudowano w oparciu o gruby podkład z gumowej pianki o wysokiej gęstości, zwieńczony teksturowaną powierzchnią z mikrowłókien dla precyzyjnego i niezawodnego śledzenia ruchów myszy. Podkładka będzie dostępna w następujących rozmiarach:

  • M (360 x 275 x 3mm)
  • L (450 x 400 x 3mm)
  • XXL (940 x 410 x 4mm)
  • 3XL (1,200 x 550 x 4mm)

Gracze mogą również spersonalizować swoje Gigantus V2 za pośrednictwem Razer Customs. Na powierzchnię podkładek mogą nanieść wybrane przez siebie teksty, kolory, wzory czy ikony. Dla tych, którzy chcą pokazać swoją przywiązanie do ulubionych tytułów gier, Razer Customs oferuje stale rosnącą kolekcję licencjonowanych wydruków od takich firm jak Blizzard, Microsoft i innych partnerów, wydających gry AAA. Usługa pozwala również na skorzystanie z ekskluzywnych projektów autorstwa popularne streamerów i zespołów esportowych.


Podkładki są dostępne w sprzedaży od 26 maja 2020 w sklepie Razer.com oraz u autoryzowanych sprzedawców. Usługa Razer Customs jest dostępna wyłącznie w Stanach Zjednoczonych i Europie pod TYM adresem.

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...