DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Razercon 2020
Razercon 2020

Sprzęt

Razer ogłasza cyfrowe wydarzenie – RazerCon

Całodniowa impreza dla społeczności graczy odbędzie się online 10 października 2020 r. W jej trakcie CEO Razera wygłosi przemowę w tle rzeczywistości mieszanej. Podczas wydarzenia zostaną również zaprezentowane nowe produkty oraz gry. Całość zwieńczą koncerty czołowych artystów klubowych oraz zespołów metalowych Sabaton i DragonForce.


Razercon 2020


Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestyle’owa dla graczy, już niebawem zabierze swoją globalną społeczność na inauguracyjne wydarzenie – RazerCon. Sieciowa impreza potrwa cały dzień, a za jej stworzenie odpowiada Razer i jego partnerzy sprzętowi oraz software’owi. RazerCon 2020 odbędzie się 10 października i będzie transmitowany na żywo w głównych kanałach sieci społecznościowych Razera, w tym w serwisach Twitch, Facebook, YouTube i Twitter.

Uczestnicy RazerCon mogą spodziewać się wielu ekscytujących wydarzeń i aktywności, od ekskluzywnych prezentacji nowych produktów Razera, aż po zapowiedzi nadchodzących gier. Dzień zakończy się koncertem online z występami uwielbianych przez fanów artystów ze sceny EDM i metalowej.

Plan RazerCon 2020:

Reklama
  • Przemowa wygłoszona przez Min-Liang Tana, prezesa Razera, z rzeczywistością mieszaną i na tle kultowej panoramy Singapuru
  • Pierwsze na świecie podświetlenie RGB reagujące na wydarzenia ze streamów
  • Panele prowadzone przez menedżerów produktowych Razera, podczas których zostaną zaprezentowane nowe i niezapowiedziane dotąd produkty. W trakcie wydarzenia omówione będą też kwestie związane z technologiami i nadchodzącymi projektami
  • Ekskluzywne materiały od licznych studiów gamingowych, takich jak Romero Games, Perfect World Entertainment, Paradox Interactive oraz partnerów technologicznych, takich jak Intel, NVIDIA i Western Digital
  • Występy znanych graczy, w tym spotkanie z publicznością CloakZy i CourageJD, panel RazerStreamer z PaladinAmber i wiele innych
  • Koncerty czołowych artystów klubowych oraz zespołów metalowych Sabaton oraz Hermana Li z DragonForce ze specjalnym udziałem gości: Tosina Abasiego (Animals As Leaders) oraz Tima Hensona (Polyphia)

Podczas transmisji na żywo widzowie zostaną zaproszeni do interakcji i wzięcia udziału w konkursach. Będą mieli szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród, takich jak zupełnie nowy Razer Blade 15, urządzenia Razera i jego partnerów, różne przedmioty w grach, czy kody do wersji beta gier od uczestniczących w wydarzeniu studiów deweloperskich.

„Mamy pełną pasji i zaangażowania społeczność graczy, która jest z nami od wielu lat. Pomysł zorganizowania dużego spotkania dla fanów Razera i wszystkich pozostałych graczy pojawiał się niezliczoną ilość razy” – powiedział Min-Liang Tan. „Rok 2020 był trudny dla wszystkich na całym świecie, ze znacznym ograniczeniem wydarzeń z bezpośrednim udziałem publiczności. Postrzegamy RazerCon jako okazję do celebracji gier i społeczności Razera, ustanawiając jednocześnie nowy poziom dla onlinowych imprez”.


Światowa prezentacja z rzeczywistością mieszaną i na tle kultowej panoramy Singapuru


W obliczu pandemii COVID-19 tradycyjne prezentacje przed publicznością są już przeszłością, dlatego współzałożyciel i CEO Razera, Min-Liang Tan, zaprezentuje najnowsze produkty, usługi oraz zapowie wiele nowości podczas wirtualnej prezentacji na żywo, na tle kultowej panoramy Singapuru.

Tło zostanie ożywione dzięki immersyjnej technologii rzeczywistości mieszanej, składającej się z rozszerzonych efektów w czasie rzeczywistym i z komponowanych na żywo wizualizacji zaczerpniętych z fotografii i materiałów wideo – wszystko to podczas transmisji na żywo.


Pierwsze na świecie podświetlenie RGB reagujące na wydarzenia ze streamów


Na uczestników RazerCon czeka audiowizualna uczta podczas pierwszego w historii wydarzenia transmitowanego na żywo, wspieranego przez oświetlenie Razer Chroma RGB (zgłoszony wniosek patentowy), zastrzeżony system oświetlenia RGB, który oferuje 16,8 miliona kolorów pozwalających na tworzenie niekończących się, animowanych efektów świetlnych. Widzowie na całym świecie będą zachęcani do uruchomienia sprzętu Razera w trakcie trwania pokazu i obserwowania ich urządzeń obsługujących Chroma – synchronizujących się i tańczących do muzyki światowej klasy artystów klubowych i zespołu heavy metalowego Sabaton oraz Hermana Li z DragonForce, których występy są częścią koncertu kończącego RazerCon.

Część koncertowa konwentu online będzie również promowała dźwięk ulepszony przez inżynierów dźwięku z THX Ltd, którzy byli odpowiedzialni nie tylko za wdrażanie THX Spatial Audio do wysokiej klasy produktów, ale także za jego dostarczenie i obsługę licznych sieciowych wydarzeń, takich jak festiwal Ocean Meets Music.

Reklama

Ekskluzywne prezentacje produktów Razera oraz partnerów zajmujących się grami i technologiami


Oprócz zapoznania się z najnowszymi i najlepszymi produktami Razera oraz innowacjami, podczas pokazu widzowie będą mogli również obejrzeć ekskluzywne zapowiedzi nadchodzących gier. Legendarna i wielokrotnie nagradzana projektantka Brenda Romero opowie o najważniejszych filarach „Empire of Sin” studia Romero Games. Echtra Games i Perfect World Entertainment zaprezentują zupełnie nowe spojrzenie na dziką granicę nadchodzącego dungeon crawlera – Torchlight III. Dodatkowo widzowie będą mogli rzucić okiem na filmową adaptację Mutant Year Zero w reżyserii Hasrafa „HaZ” Dululla.

Uczestnicy mogą również spodziewać się licznych informacji od partnerów premium wspierających RazerCon, takich jak Intel, Microsoft, NVIDIA, Western Digital WD_BLACK, ASRock, Paradox Interactive, Perfect World Entertainment, Capcom i wielu innych.

Zainteresowani fani mogą już teraz zgłaszać swoje zainteresowanie wydarzeniem i brać udział w konkursach, aby mieć szansę na wygranie atrakcyjnego sprzętu od Razera i partnerów wspierających.

RazerCon 2020 odbędzie się 10 października 2020 i rozpocznie się o 9:00 czasu PST przemową CEO Razera

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama