DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Razer COVID-19
Razer COVID-19

Sprzęt

Razer Phone 2 otrzymuje aktualizację systemu operacyjnego do Android 9.0 Pie

Firma Razer, wiodąca marka lifestylowa dla graczy, poinformowała o aktualizacji jej flagowego smartfona – Razer Phone 2. Telefon otrzyma najnowszą wersję systemu operacyjnego – Android 9.0 Pie.Duża aktualizacja oprogramowania Razer Phone 2 do Androida 9.0 Pie obejmuje liczne ulepszenia systemu operacyjnego. W jej skład wchodzą między innymi nowy sposób nawigacji za pomocą gestów, interaktywne funkcjonalności aplikacji i wyszukiwania, optymalizacja zużycia baterii, więcej możliwości zarządzania prywatnością (w tym większa kontrola na aplikacjami działającymi w tle), dostęp do digital well-being (wspierającego odpowiedzialne korzystanie ze smartfonów) oraz nagrywanie materiałów wideo w 4K i 60 klatkach na sekundę.

Pełna lista nowych funkcji i usprawnień systemu operacyjnego Android 9.0 Pie jest dostępna tutaj.

Razer ogłosił również, że w sklepie Razer.com, przez ograniczony czas, będzie można zakupić smartfon Razer Phone 2 w cenie 499,99 USD (MSRP: 799,99 USD), począwszy od 1 marca 2019 r. Oferta będzie również dostępna u autoryzowanych sprzedawców.

Reklama

 

Po zainstalowaniu Androida 9.0 Pie, Razer Phone 2 stanie się bardziej intuicyjny w obsłudze i będzie lepiej wykorzystywać baterię. Aktualizacja poprawi także znacznie komfort grania i korzystania z multimediów.

Nowa wersja systemu operacyjnego Android 9.0 Pie będzie dystrybuowana w postaci aktualizacji typu Over-the-air (OTA), począwszy od 27 lutego 2019, i na początku obejmie urządzenia zakupione bez pośrednictwa operatorów komórkowych. Następnie, aktualizacja trafi na pozostałe urządzenia. W ich przypadku procedura aktualizacji będzie się odbywać zgodnie z wytycznymi operatorów.

OTA + wsparcie Razer – https://support.razer.com/mobile/razer-phone-2/
Razer Phone 2 oraz szczegółowe informacje są dostępne pod adresem: razer.com/phone.

Reklama

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama