DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

Razer prezentuje linię flagowych produktów bezprzewodowych Pro

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, poinformowała dzisiaj o wprowadzeniu na rynek nowych urządzeń –  BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro i BlackWidow V3 Pro, tworzących linię flagowych, bezprzewodowych urządzeń peryferyjnych o najlepszej wydajności w grach i zapewniających wyjątkową swobodę ruchu. Gracze mogą teraz cieszyć się ulubionymi grami bez zbędnych kabli, a technologia bezprzewodowa Razer HyperSpeed zapewni im stabilne i szybkie połączenie.


Razer COVID-19


„Za każdym razem, gdy wprowadzamy na rynek nowy produkt, wielu fanów prosi nas też o wersję bezprzewodową” – powiedział Alvin Cheung, Senior Vice President w dziale Peripherals Business Unit. „Wdrażając wiodącą w branży technologię bezprzewodową HyperSpeed do trzech naszych najpopularniejszych urządzeń peryferyjnych do grania, odpowiadamy na apel społeczności o całkowicie bezprzewodową konfigurację – bez kompromisów w zakresie wydajności rozgrywki”.

HyperSpeed wykorzystuje zoptymalizowane protokoły transmisji danych oraz technologię Adaptive Frequency, w celu zwiększenia prędkości i utrzymania stabilności transmisji, zapewniając tym samym najniższe opóźnienie połączenia bezprzewodowego, które wynosi zaledwie 195 mikrosekund i jest o 25% szybsze niż inne technologie bezprzewodowe. Myszki obsługujące HyperSpeed zostały przetestowane przez graczy esportowych na całym świecie, a teraz ta technologia trafia również do flagowych słuchawek esportowych firmy Razer i jej najpopularniejszej gamingowej klawiatury.


RAZER BLACKSHARK V2 PRO – UWOLNIONY DŹWIĘK ESPORTUBlackShark V2 Pro wykorzystują przełomowe osiągnięcia na polu technologii audio i mikrofonowej, które można znaleźć w niedawno ogłoszonych BlackShark V2, ale ulepsza je dzięki nowej obudowie mikrofonu i dodatkowej komorze głośnika. Oparty na technologii HyperSpeed Wireless zestaw słuchawkowy zapewnia bezstratny, immersyjny dźwięk do bezprzewodowej rozgrywki z niskimi opóźnieniami. Headset może działać przez 24 godziny na jednym ładowaniu w zasięgu do 12 metrów.

BlackShark V2 Pro korzysta z przetworników TriForce Titanium 50 mm, które zadebiutowały w wielokrotnie nagradzanych BlackShark V2. Wyposażono je jednak w dodatkową komorę głośnika, dzięki czemu BlackShark V2 Pro zapewniają jeszcze czystszy i wyraźniejszy dźwięk. Częstotliwości ze wszystkich zakresów, od wysokich po niskie, zostały indywidualnie dostrojone, aby uzyskać większą klarowność tonów wysokich, bogaty środek pasma i mocny bas. Razer BlackShark V2 Pro to najlepszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do esportu, dodatkowo uzupełniony przez THX Spatial Audio, który zapewnia 360-stopniowy, wciągający dźwięk oraz predefiniowane profile do gier. To wszystko daje graczom dodatkową przewagę nad konkurencją.

Reklama

Debiutancki zestaw słuchawkowy, wyposażony w zupełnie nowy 9,9 mm mikrofon superkardioidalny Razer HyperClear, zapewnia nadzwyczajnie czysty głos w komunikacji zespołowej, nawet w ogniu walki. Dzięki poprawionej izolacji głosu, eliminacji większej ilości szumów płynących z tyłu i boków, zwiększonej czułości dla lepszego przenoszenia niskich częstotliwości oraz zoptymalizowanej konstrukcji, dającej dodatkową przejrzystość i usprawnione zbieranie głosu, twoi koledzy z drużyny z pewnością usłyszą każde wypowiedziane przez ciebie słowo.

Aby zapewnić komfort grania podczas długich sesji wciągającej rozgrywki, BlackShark V2 Pro jest lekki, a jednocześnie wytrzymały. Zestaw waży zaledwie 320g i ma zamkniętą konstrukcję muszli słuchawkowej z poduszkami pokrytymi sztuczną pluszową skórką. Zapewnia to doskonałą pasywną redukcję szumów i blokuje niepożądane dźwięki z zewnątrz. BlackShark V2 Pro są wyposażone w miękkie nauszniki z pianki z pamięcią kształtu, które znacznie zmniejszają siłę nacisku wywieranego na głowę. Poduszki oraz pałąk korzystają z FlowKnit – oddychającej tkaniny, która ogranicza pocenie się i gromadzenie się ciepła w punktach styku. Ta zwycięska kombinacja sprawia, że Razer BlackShark V2 Pro to najlepszy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy do gier.


RAZER DEATHADDER V2 PRO – UWOLNIONA NIEZRÓWNA ERGONOMIABudzący uznanie DeathAdder, który zadebiutował w 2006 roku i od tego czasu sprzedał się na całym świecie w ponad 10 milionach egzemplarzy, to najpopularniejsza linia gamingowych myszek Razera. Zaufali jej światowej klasy zawodnicy esportowi. Ten król myszek w końcu doczekał się bardzo oczekiwanej aktualizacji i otrzymał technologię HyperSpeed Wireless, zachowując przy tym swój unikalny ergonomiczny kształt znany doskonale ze wcześniejszych modeli DeathAdder.

DeathAdder V2 Pro oferuje 3 tryby łączności. W trybie Bluetooth może pracować do 120 godzin,  a w trybie HyperSpeed do 70 godzin, aby zagwarantować ultra niskie opóźnienia. Myszkę można też podłączyć  przez kabel Speedflex, dzięki czemu użytkownicy mogą kontynuować grę także podczas ładowania. Wszystko to zamknięto w 88-gramowej konstrukcji, przy której tworzeniu nie skorzystano ze skorupy o strukturze plastra miodu.

Reklama

DeathAdder V2 Pro wyposażono w nowe, ulepszone przełączniki optyczne Razera drugiej generacji, które zapewniają wyraźniejsze i wyczuwalne kliknięcia bez niepożądanych dwuklików. Te ultraszybkie i niezawodne przełączniki optyczne charakteryzują się żywotnością do 70 milionów kliknięć, co daje im pierwsze miejsce wśród wszystkich gamingowych myszek na rynku.

Każdy z 8 programowalnych przycisków DeathAdder V2 Pro można dostosować do własnych potrzeb za pomocą Razer Synapse 3. Dzięki wbudowanej pamięci na 5 profili gracze mogą korzystać z  ulubionych ustawień bez względu na miejsce i czas. DeathAdder V2 Pro jest również kompatybilny z Razer Mouse Dock Chroma (ładowarka, sprzedawana oddzielnie), idealnym dopełnieniem twojej stacji bojowej RGB. W połączeniu z inteligentnym czujnikiem optycznym Razer Focus + 20K DPI, formowanymi wtryskowo bocznymi ściankami oraz ślizgaczami wykonanymi w 100% z teflonu (PTFE), DeathAdder V2 Pro to niekwestionowany wybór dla ambitnych graczy.


RAZER BLACKWIDOW V3 PRO – UWOLNIONE DZIEDZICTWOBlackWidow V3 Pro to najnowsze uzupełnienie znanej rodziny BlackWidow oraz pierwsza bezprzewodowa klawiatura do gier Razera. Uzbrojona w technologię bezprzewodową HyperSpeed, BlackWidow V3 Pro wnosi dziedzictwo linii BlackWidow do gamingowego zestawu pozbawionego kabli, który może teraz pracować na jednym ładowaniu do 200 godzin i ma ulepszone przełączniki mechaniczne Razera oraz dwuwarstwowe klawisze z tworzywa ABS. Dzięki temu BlackWidow V3 Pro to najlepsza klawiatura dla uporządkowanych stanowisk do grania.

BlackWidow V3 Pro są wyposażone w ulepszone przełączniki mechaniczne Razer z nową przezroczystą osłoną dla jeszcze mocniejszego uwypuklenia podświetlenia Chroma RGB. Przełączniki mechaniczne Razer Yellow są teraz cichsze, a silikonowe nakładki tłumiące dźwięk w każdym klawiszu zapewniają cichą rozgrywkę. Dzięki zmodernizowanym dwuwarstwowym nasadkom klawiszy wykonanym z tworzywa ABS, które są wyjątkowo odporne na zużycie podczas użytkowania, każdy przełącznik cechuje się żywotnością do 80 milionów kliknięć, zapewniając tym samym niezawodne, responsywne działanie w najbardziej zaciętych bitwach.

Reklama

BlackWidow V3 Pro oparto na solidnej, wytrzymałej aluminiowej ramie. Umieszczono na niej  także dedykowane klawisze multimedialne z wielofunkcyjnym cyfrowym pokrętłem. Długotrwały komfort podczas grania i pisania zapewnia pluszowa podpórka pod nadgarstek. Dzięki trzem trybom połączenia dostępnym za pomocą przełącznika, BlackWidow V3 Pro można podłączyć do wielu urządzeń za pośrednictwem HyperSpeed Wireless, za pomocą odłączanego kabla USB-C lub sparować przez Bluetooth z maksymalnie 3 urządzeniami – co czyni ją najbardziej wszechstronnym BlackWidow.

Autor

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama