DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

Razer prezentuje profesjonalny zestaw słuchawkowy skierowany do streamerów mobilnych i lifestyle

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, poinformowała dzisiaj, że na rynek trafia Razer Ifrit – zestaw słuchawkowy o minimalistycznej budowie, lecz ze wszystkimi funkcjami, jakie można znaleźć w pełnowymiarowych headsetach. Ifrit przeznaczony jest dla twórców, którzy potrzebują większej wolności przed kamerą, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości dźwięku generowanego przez mikrofon pojemnościowy.


Razer Ifrit to niewielki zestaw z mikrofonem pojemnościowym o profesjonalnej charakterystyce  i słuchawkami dousznymi o płaskim paśmie przenoszenia. Całość zaprojektowano specjalnie dla twórców wymagających nierzucającego się w oczy sprzętu, ale gwarantującego przy tym odpowiednią jakość dźwięku nagrań.

Ergonomiczny kształt Razer Ifrit jest idealny dla streamerów, którzy nie chcą korzystać z dużych zestawów słuchawkowych bądź też potrzebują pełnej wolności podczas poruszania się przy tworzeniu dynamicznych materiałów. Jednokierunkowy mikrofon pojemnościowy, umieszczony na regulowanym pałąku, zapewnia wolny od zakłóceń głos porównywalny z jakością dźwięku zbieranego przez mikrofony stacjonarne bądź umocowane na wysięgniku, dając jednocześnie nadawcy większą swobodę ruchu.

“Wraz ze rosnącą popularnością streamingów nie-gamingowych, postanowiliśmy zaprojektować Razer Ifrit tak, aby spodobał się wszystkim twórcom, którzy potrzebują lekkiego, lecz najwyższej jakości rozwiązania do nadawania dźwięku” – powiedział Min-Liang Tan, współzałożyciel i CEO firmy Razer. „Bez względu na to, czy pokazujesz swoje codzienne życie,  to jak grasz, malujesz, tworzysz cosplay czy gotujesz – Razer Ifrit to doskonały zestaw zapewniający dźwięk bez konieczności używania dużych zestawów słuchawkowych czy mikrofonu wchodzącego w zasięg wzroku twojego lub twoich widzów”.

Razer Ifrit jest zwłaszcza idealny dla wszystkich streamujących w ruchu, dzięki swojej nierzucającej się w oczy, przenośnej konstrukcji i nieskomplikowanemu podłączeniu za pomocą jednego kabelka. Mikrofon gwarantuje czysty i wierny dźwięk, zdecydowanie lepszy od tego, które można uzyskać w przypadku standardowych mikrofonów mobilnych. Razer Ifrit jest także kompatybilny z Xboksem One i PS4 za pomocą wejścia jack umieszczonego na kontrolerze lub za pośrednictwem Razer Audio Enchancer (na PS4).

Reklama

Działanie zestawu Razer Ifrit jest dodatkowo wspierane przez Razer USB Audio Enhancer, konwerter sygnału cyfrowego (USB) na analogowy, który poprawia jakość działania mikrofonu i jednocześnie pozwala na podłączenie dwóch zestawów Razer Ifrit do jednego komputera dla streamowania dwóch osób jednocześnie.

Razer USB Audio Enhancer współpracuje z każdym zestawem słuchawkowym, wyposażonym we wtyczkę  3.5mm jack i jest sprzedawany oddzielnie, bądź jako część zestawu Razer Ifrit.

Razer Ifrit to najnowszy dodatek do gamy produktów dla streamerów marki Razer, w której skład wchodzi Razer Kiyo – kamerka z wbudowanym oświetleniem pierścieniowym, zdobywca nagrody „Innowacja” w kategorii „Peryferia” serwisu Tom’s Guide oraz „Wybór redakcji” Laptop Mag w 2017.

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama