DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Razer Huntsman Mini
Razer Huntsman Mini

Sprzęt

Razer przedstawia Razer Huntsman Mini

Razer Huntsman Mini to pierwsza w historii 60-procentowa klawiatura Razera opracowana dzięki sugestiom użytkowników już teraz dostępna z tradycyjnymi klawiszami lub ulepszonymi liniowymi przełącznikami optycznymi.


Huntsman Mini


Razer, wiodąca światowa marka lifestyle’owa dla graczy, zaprezentowała dziś 60-procentową, optyczną klawiaturę przeznaczoną do gier, Razer Huntsman Mini. Ta zupełnie nowa, bardzo kompaktowa klawiatura jest najnowszym dodatkiem do rodziny produktów Huntsman, znanych z wiodących w branży przełączników optycznych, które przewyższają tradycyjne przełączniki mechaniczne zarówno pod względem szybkości, jak i czasu reakcji.

Huntsman Mini będzie dostępny w kolorze klasycznej czerni i Mercury White, a także z przełącznikami klasycznymi w wariancie fioletowym i zupełnie nowymi, ulepszonymi przełącznikami optycznymi w czerwonej wersji.


Narodziny 60-procentowej klawiatury


Huntsman Mini jest odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie graczy na kompaktową klawiaturę o wysokiej wydajności. Tyczy się to również profesjonalnych graczy w Fortnite’a, takich jak Ceice i Cloakzy, ponieważ ultrakompaktowa forma idealnie pasuje do ograniczonej przestrzeni na biurku turniejowym.

Reklama

Dzięki około 60% wielkości pełnowymiarowej klawiatury, Huntsman Mini zachowuje wszystkie niezbędne klawisze do gry. Funkcje normalnie przypisane do dedykowanych klawiszy na pełnowymiarowej klawiaturze są nadal obecne jako funkcje dodatkowe, uwidocznione na boku klawiszy. Co więcej, dodatkowe funkcje lub makra można przypisać do dowolnego klawisza za pomocą opcji Razer Hypershift w Razer Synapse 3.

Minimalistyczny design pozwala usunąć bałagan z biurka i uzyskać więcej miejsca do zamaszystych ruchów myszką podczas gry lub po prostu większy obszar do odpoczynku dla swojego futrzastego przyjaciela.


Ulepszenia, które tworzy społeczność


Huntsman Mini

Zespół ds. produktów w Razer kontynuuje podejście do weryfikacji jakości w oparciu o głos społeczności, które firma przyjęła podczas produkcji Razer Huntsman Tournament Edition, wsłuchując się w opinie entuzjastów gier i technologii. Razer Huntsman Mini został opracowany poprzez stałą komunikację z użytkownikami.

„Mamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu oraz ulepszaniu klawiatur i przełączników przeznaczonych dla graczy. Uzupełnieniem naszego doświadczenia są wsparcie i opinie naszej społeczności” – mówi Alvin Cheung, starszy wiceprezes działu biznesowego urządzeń peryferyjnych firmy Razer. „Huntsman Mini zawiera najnowszą i najlepszą technologię klawiatury w ultrakompaktowym, 60-procentowym formacie”.

W niecały rok od premiery przełączników liniowych w Huntsman Tournament Edition firma Razer opracowała ulepszony, liniowy przełącznik optyczny, który po raz pierwszy pojawi się w Huntsman Mini – zawiera silikonowe tłumiki dźwięku, które znacznie redukują hałas, zapewniając cichszą akustykę bez poświęceń w szybkości reakcji czy płynności.

Reklama

Klawisze Doubleshot PBT, które zostały wprowadzone wraz z Huntsman Tournament Edition we wrześniu ubiegłego roku, są trwalsze niż zwykłe klawisze ABS w standardowych klawiaturach i bardziej odporne na oleisty połysk podczas długotrwałego użytkowania. Razer zainwestował również w produkcję wysokiej jakości klawiszy PBT w układach regionalnych w minionym roku, w tym w układy w języku japońskim, skandynawskim, brytyjskim, niemieckim, francuskim, rosyjskim i hiszpańskim.

Razer nie zapomniał również o fanach modyfikacji – Huntsman Mini posiada dolny rząd, który jest kompatybilny z większością standardowych zestawów klawiszy. Klasyczny port USB-C możne być wykorzystany do zamiany kabla na ulubiony, kolorowy kabel użytkownika.


Stworzona dla graczy


Huntsman Mini

Huntsman Mini, choć niewielki, wciąż daje prawdziwego kopa w grze. Miłośnicy szybkiej rozgrywki, takiej jak w Fortnite, mogą budować i strzelać błyskawicznie i precyzyjnie dzięki najlepszym przełącznikom optycznym, które uruchamiają się z prędkością światła, przewyższając we wszystkim tradycyjne przełączniki mechaniczne spotykane w większości innych klawiatur do gier.

Więcej informacji na temat przełączników optycznych Razera znajdziesz tutaj.

Reklama

Gracze mogą również w pełni wykorzystać efekty świetlne Razer Chroma RGB z popularną opcją integracji z grami, takimi jak Fortnite, Apex Legends oraz innymi pozycjami ze stale rosnącej listy ponad 150 gier, z wykorzystaniem Razer Synapse 3. Nawet bez zewnętrznego oprogramowania gracze mogą pochwalić się efektami świetlnymi Chroma dzięki dodatkowym, preinstalowanym profilom oświetlenia.

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Razer na CES 2022 zaprezentował nowe gamingowe laptopy z serii Blade, w tym Razer Blade 14, Razer Blade 15 i Razer Blade 17.

Recenzje

Vulcan TKL jest tym, od czego producenci sprzętu dla graczy nas po prostu odzwyczaili - czyli świetnym i dobrym jakościowo sprzętem, za niewygórowaną cenę.

Sprzęt

Razer poszerza swoją ofertę urządzeń do streamingu, prezentując podstawową kamerkę internetową oraz kartę przechwytującą - Kiyo X i Ripsaw X.

Sprzęt

Nowe, wytrzymałe klawiatury mechaniczne z przełącznikami HyperX Blue oferują minimalistyczny design dopasowany zarówno do potrzeb gamerów, jak i pracy zdalnej. HyperX, dział gamingowy Kingston...

Reklama