DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Razer COVID-19
Razer COVID-19

Sprzęt

Razer przeznaczy do 50 mln dolarów na pomoc

Razer przeznaczy do 50 mln dolarów na wsparcie partnerów biznesowych podczas walki z wirusem COVID-19.

Dzięki swojemu wyjątkowemu ekosystemowi firma Razer wykorzysta Razer Gold, Razer Fintech i zVentures, aby wzmocnić pozycję partnerów biznesowych i pomóc im radzić sobie z negatywnymi skutkami COVID-19. 

Firma Razer, wiodąca na świecie globalna marka lifestylowa dla graczy, już dziś zobowiązuje się wspierać swoich partnerów biznesowych, zarówno obecnych, jak i przyszłych, przez okres spowolnienia gospodarczego, będącego wynikiem walki z koronawirusem (COVID-19).


Razer COVID-19


Razer w 2020 roku przekaże do 50 milionów dolarów za pośrednictwem trzech głównych dźwigni wsparcia w swoim ekosystemie – Razer Gold, Razer Fintech i zVentures. Fundusz zostanie podzielony na te trzy filary w formie wkładów finansowych, wsparcia przepływów pieniężnych i inwestycji. Inicjatywa ta zapewni również firmom dostęp do unikalnego ekosystemu sprzętu, oprogramowania i usług Razera z ponad 80 milionami zarejestrowanych użytkowników na całym świecie i wywrze również pozytywny wpływ na biznesowe stosunki między partnerami.

“COVID-19 już teraz poważnie wpływa na globalną gospodarkę i na wszystkich niezależnie od środowiska, z którego pochodzą”, mówi Min-Liang Tan, współzałożyciel firmy Razer. „Uważamy, że najlepszym sposobem, aby zrobić wszystko, co w naszej mocy w trakcie tej walki jest wspieranie naszych partnerów biznesowych z wykorzystaniem naszego ekosystemu”.

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Dzięki najnowszemu materiałowi wideo gracze będą mogli zgłębić proces tworzenia gry Little Hope oraz dowiedzą się, w jaki sposób makabryczne procesy czarownic z Nowej Anglii...

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Jeśli uruchomicie grę  Metal Gear Solid V Phantom Pain i powrócić do bazy w swoje urodziny (data którą podaliście na początku gry), będzie tam na...