DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

RazerCon
RazerCon

Sprzęt

RAZERCON 2021 JUŻ 21 PAŹDZIERNIKA

Firma Razer ogłosiła, że 21 października 2021 roku odbędzie drugi RazerCon. Wydarzenie cyfrowe będzie poprowadzone przez Razera i jego sieć partnerów, a także będzie pierwszą transmisją na żywo dla graczy całkowicie neutralną pod względem emisji dwutlenku węgla.

Inauguracyjny RazerCon, który odbył się w październiku 2020 r.  okazał się wielkim hitem, z widownią ponad miliona fanów oglądających w tym samym czasie wydarzenie. RazerCon osiągnął łącznie ponad 250 000 godzin oglądania i 175 milionów wyświetleń na Twitterze, Facebooku, YouTube i Twitchu. Po sukcesie zeszłorocznej imprezy, RazerCon 2021 jest gotowy do zaprezentowania jeszcze mocniejszego programu niż podczas edycji 2020, pozostając nadal imprezą dla graczy z całego świata, która celebruje wszystko, co wiąże się z grami i nie tylko.

Razer prezentuje nowego Blade 17

BlackWidow V3 Mini HyperSpeed – kompaktowa klawiatura z Razer HyperSpeed

Reklama

Nowy Razer Blade 15 Advanced Model trafia na rynek

Widzowie zostaną podłączeni do ekosystemu Razera i otrzymają dostęp do poufnych informacji, ekscytujących wiadomości i premierowych prezentacji z obszaru połączonej sieci urządzeń, oprogramowania oraz usług Razear.Fani będą również mieli okazję zapoznać się ze specjalnymi zapowiedziami nadchodzących gier, obejrzeć występy niespodziewanych gości oraz zdobyć imponujące prezenty i nie tylko. RazerCon 2021 będzie transmitowany przez kanały społecznościowe Razera, w tym Twitch, Facebook, YouTube i TikTok.

Wydarzenie wstępne zaplanowano na 8 rano czasu PST (17:00 CEST), a inauguracja właściwa impreza rozpocznie się o 10:00 PST (19:00 CEST) i ma zakończyć się około 18:00 PST (03:00 CEST). Ekscytujący program kolejnego spektakularnego wydarzenia RazerCon 2021 będzie się składał z następujących segmentów:

  • Główne przemówienie CEO i współzałożyciela firmy Razer, Min-Liang Tana, pełne ekscytujących ogłoszeń i występów gości specjalnych
  • Prezentacja nowych przełomowych kategorii urządzeń z rozwijającego się ekosystemu Razera
  • Ekskluzywne zapowiedzi nieogłoszonych jeszcze produktów Razer w panelach poprowadzonych przez liderów produktów.
  • Ogłoszenia firmy dotyczące przełomowych w branży inicjatyw na rzecz zrównoważonego rozwoju oraz najnowsze informacje od #GoGreenWithRazer.
  • Gorąco wyczekiwane informacje i ekscytujące prezentacje partnerów, takich jak Norton Gaming, Intel, Seagate Gaming i Microsoft.
  • Ekscytujące zapowiedzi i prezentacje gier studiów, takich jak Larian Studios, Paradox Interactive, 24 Entertainment, Sabre Interactive, ArtCraft, NEOWIZ i Capcom.
  • I w końcu, nie byłoby prawdziwego świętowania bez ekscytującej rozrywki na żywo i przyjaciół Razera.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama