DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

ROCCAT Skeltr – wielofunkcyjna klawiatura, która jednocześnie obsłuży Twój komputer oraz smartfon lub tablet

 

Firma ROCCAT, wiodący producent peryferii komputerowych, ogłosiła, że kolejna klawiatura gamingowa trafia do sprzedaży. Skeltr, najnowszy produkt niemieckiego producenta łączy w sobie peryferia dla graczy z urządzeniami mobilnymi. To nowoczesne i wielofunkcyjne narzędzie umożliwia sterowanie smartfonem lub tabletem przy pomocy klawiatury. Dzięki Skeltr gracz w trakcie rozgrywki może obsłużyć dwa sprzęty jednocześnie bez konieczności przerywania gry. 

ROCCAT-Skeltr_Perspective-Left

Skeltr współpracuje z niemal każdym urządzeniem mobilnym na rynku opartym o system Android lub iOS. Posiada stację dokującą, przymocowaną do tyłu obudowy klawiatury, która nie wykorzystuje klipsów bądź ruchomych części, które mogłyby się połamać. Zapewnia ona szybkie i wygodne podłączenie oraz dużą elastyczność, które ułatwiają przymocowanie smartfonów lub tabletów zarówno pionowo, jak i poziomo.

Reklama

ROCCAT-Skeltr_Perspective-Right

Skeltr, ze względu na technologię Bluetooth, pozwala użytkownikowi na bezpośredni dostęp do urządzeń mobilnych. Funkcja type-to-device, czyli przełączanie się pomiędzy sprzętem przy użyciu tylko jednego przycisku, umożliwia szybką zmianę urządzenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie praktycznie natychmiast odpowiedzieć na wiadomość przychodzącą na telefon lub tablet, by po chwili wrócić do gry. Nowy produkt ROCCAT pozwala także odbierać połączenia  głosowe z telefonu za pośrednictwem zestawu słuchawkowego podpiętego do klawiatury. Jako pośrednik dla źródła dźwięku w rozmowach telefonicznych zapewnia zdecydowanie większy poziom integracji ze sprzętem mobilnym i wygodę ich użytkowania.

ROCCAT-Skeltr_Front

ROCCAT Skeltr jest idealną klawiaturą dla współczesnego gracza. Zoptymalizowane klawisze membranowe oferują najwyższy poziom precyzji pisania, dzięki czemu możemy zapomnieć o uciążliwych, przypadkowych kliknięciach. Sześć dodatkowych, intuicyjnie rozłożonych i indywidualnie programowalnych klawiszy, zwiększa poziom kontroli w trakcie nawet najbardziej intensywnych akcji.

Smartfony i tablety stały się częścią naszego codziennego życia. Skeltr jest produktem, który powstał z myślą o zapewnieniu użytkownikowi maksymalnej wygody. Żadne inne peryferia na rynku nie oferują integracji urządzeń mobilnych na poziomie podobnym do tego, jaki zapewnia nasz nowy produkt. Skeltr nie tylko w pełni integruje te narzędzia ze światem gier, ale rozszerza ich możliwości, stając się nierozłącznym elementem zestawu gamingowego.

René Korte, CEO i założyciel ROCCAT

Niemiecki producent podkreśla, że Skeltr w pełni wykorzystuje możliwości pakietu autorskiego oprogramowania ROCCAT Swarm, które pomaga w kompleksowej integracji urządzeń. Konfigurowanie podświetlenia RGB, szybkie uruchamianie gier, indywidualizacja efektów świetlnych, bieżące sprawdzanie temperatury GPU i CPU – to tylko niektóre z funkcjonalności, które Swarm dostarcza użytkownikom klawiatury.

Reklama

Źródło: informacja prasowa

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Vulcan TKL jest tym, od czego producenci sprzętu dla graczy nas po prostu odzwyczaili - czyli świetnym i dobrym jakościowo sprzętem, za niewygórowaną cenę.

Sprzęt

Nowe, wytrzymałe klawiatury mechaniczne z przełącznikami HyperX Blue oferują minimalistyczny design dopasowany zarówno do potrzeb gamerów, jak i pracy zdalnej. HyperX, dział gamingowy Kingston...

Sprzęt

Firma Razer, wiodąca na świecie marka lifestylowa dla graczy, ogłosiła dziś nową klawiaturę BlackWidow V3, także w wersji bez panelu numerycznego, kontynuującą legendę pierwszej...

Sprzęt

Razer Huntsman Mini to pierwsza w historii 60-procentowa klawiatura Razera opracowana dzięki sugestiom użytkowników już teraz dostępna z tradycyjnymi klawiszami lub ulepszonymi liniowymi przełącznikami...

Reklama