DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

SOUND Z 700 7.1 – czyli nowe słuchawki dla graczy od uRage

Marka uRage przedstawia nowe słuchawki dla graczy, które dzięki zaproponowanym funkcjonalnościom zapewniającym wysokiej jakości dźwięk pozwolą Ci przenieść się do świata wirtualnych bohaterów. Ponadto zapewnią Ci komfort podczas wielogodzinnych sesji gamingowych i umożliwią kontakt z kompanami gry.

uRage SOUND Z 700 7.1

It’s time for U to Rage

Najnowsze słuchawki od uRage zostały wyposażone w dynamiczny i w pełni stereofoniczny zestaw słuchawkowy do gier 7.1. Zapewniają one wirtualny dźwięk przestrzenny, który odróżnia głębokie tony niskie i wyraźne tony wysokie poprzez drgania, co jest możliwe za sprawą wbudowanych silniczków. Słuchawki posiadają regulację głośności, wyciszenie mikrofonu i przełącznik drgań tonów niskich zintegrowany w kablu, który ma 2,2 m. Posiada on elastyczną osłonę z tkaniny zapewniającą dodatkową ochronę przed zgięciem. Dla komfortu użytkowania został poprowadzony tylko z jednej strony. Najnowsze słuchawki od uRage posiadają regulowany pałąk na głowę i wysięgnik mikrofonu, a także nauszniki wyścielone tkaniną. Dodatkowo zostały wyposażone w podświetlenie RGB. Działają z systemami operacyjnymi Windows 10/8/7/Vista/XP.

Niewiążąca cena sprzedaży słuchawek: 219,00 PLN

Reklama

uRage SOUND Z 700 7.1

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama