DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

SteelSeries Rival 500 – nowy wymiar rywalizacji w grach MOBA i MMO

SteelSeries, lider i innowator w dziedzinie tworzenia peryferii komputerowych, rozpoczyna sprzedaż nowego produktu – Rival 500. Rewolucyjna, wieloprzyciskowa myszka, jako pierwszy gryzoń na świecie, została zaprojektowana od podstaw w oparciu o naturalne ruchy i budowę dłoni człowieka.

SteelSeriesRival500

Rival 500 to pierwsza, wieloprzyciskowa myszka dla graczy zaprojektowana, aby zmaksymalizować wydajność w grach przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego komfortu użytkowania oraz ogromnej swobody ruchów gracza

Stworzyliśmy produkt, który idealnie dostosowuje się do dłoni użytkownika

Ehtisham Rabbani, CEO w SteelSeries

Intuicyjna budowa

SteelSeries Rival 500 całkowicie odświeża wizerunek tradycyjnego, wieloprzyciskowego układu myszki poprzez wykorzystanie w projekcie analizy naturalnych dla człowieka ruchów dłoni. Stworzona z myślą o maksymalnym komforcie i wydajności, myszka Rival 500 zastępuje standardowe przyciski ułożone w formie siatki układem nowej generacji bocznych przycisków. Dzięki nim identyfikacja, klikanie i nawet najbardziej skomplikowane kombinacje stają się łatwe i precyzyjne jak nigdy dotąd.

Reklama

Nowy produkt SteelSeries prezentuje pierwsze na świecie, boczne przyciski o niskim naprężeniu. Użycie tej innowacyjnej technologii skraca drogę reakcji do tego stopnia, że gracz nie musi mocno wciskać klawiszy kciukiem. Wystarczy naturalne, ale zdecydowane kliknięcie.

Taktyczne powiadomienia

Rival 500 dysponuje stworzoną przez SteelSeries, innowacyjną technologią taktycznych, wibracyjnych powiadomień. Myszka, która do tej pory była wyłącznie urządzeniem wyjściowym, staje się bronią, która pomaga w pełni zdominować przeciwnika na wirtualnym polu bitwy. Gracze, w zależności od własnych preferencji, mogą dostosować system alarmów opartych na subtelnych impulsach. Pomaga to dostatecznie wcześnie dostrzec zagrożenie w grze oraz w ułamku sekundy zareagować na ruch rywala tuż po otrzymaniu wibracyjnego powiadomienia.

 

Najnowsza myszka SteelSeries informuje, kiedy odnawia się czas użycia umiejętności, kiedy kończy się amunicja, gdy spada poziom życia postaci lub gdy w trakcie rozgrywki pojawiają się inne, ważne z punktu widzenia gracza działania.

Reklama

Maksymalna personalizacja

Rival 500 wyposażono w Pixart 3360, czyli najbardziej zaawansowany sensor optyczny na rynku. Umożliwia on grę nawet na 16 000 DPI. Posiada także pełne wsparcie oprogramowania SteelSeries Engine 3, które pozwala na pełną personalizację wszystkich 15 przycisków, wybór podświetlenia RGB z jednego z milionów dostępnych kolorów, wariantu efektów świetlnych oraz intensywność oraz rodzaj wibracji taktycznych powiadomień. Rival 500 gwarantuje wyjątkową wytrzymałość urządzenia. Klawisze myszki równomiernie rozprowadzają siłę każdego kliknięcia. Gracze uzyskują w ten sposób gwarancję na 30 milionów naciśnięć przycisków. Jako uzupełnienie niezwykłej trwałości, nowa konstrukcja zapewnia pewniejszy klik niż kiedykolwiek wcześniej, całkowicie eliminując przypadkowość w trakcie rozgrywki.

SteelSeries Rival 500 jest dostępny w Europie w cenie 89,99 Euro. Więcej informacji na temat najnowszej myszki dla graczy oraz innych akcesoriów do gier sygnowanych marką SteelSeries znajduje się na oficjalnej stronie producenta: www.SteelSeries.com

 

Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama