DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

SteelSeries Siberia 840 – najlepsze bezprzewodowe słuchawki dla graczy ulepszone o Bluetooth od dziś w sprzedaży

 

Firma Steelseries wypuściła na rynek bezprzewodowe słuchawki Siberia 840. Najnowszy produkt duńskiego producenta sprzętu komputerowego został uznany przez wielu graczy jako najlepszy bezprzewodowy headset do wielogodzinnych rozgrywek ze względu na ich komfort, technologię bezprzewodową i jakość dźwięku.

Siberia 840 Angle 2

Siberia 840 to wersja rozwojowa słuchawek oznaczonych numerem 800. Nowy produkt posiada rozwiązania znane z poprzedniej wersji, ale wprowadza również szereg dodatkowych funkcji. Kupując zestaw otrzymujemy wymienne baterie, gwarantujące praktycznie całodobowe granie, międzyplatformową kompatybilność oraz technologię dźwięku Dolby 7.1 Surround. Gama nowych elementów to przede wszystkim łączność przez Bluetooth i możliwość personalizacji słuchawek dzięki autorskiemu oprogramowaniu Engine 3 od SteelSeries.

Reklama

Słuchawki Siberia 840 zapewniają nie tylko możliwie najbardziej szczegółową jakość dźwięku. Zawierają łączność Bluetooth, pozwalającą uzyskać pełną kompatybilność z urządzeniami mobilnymi

To nie jest zwykły zestaw słuchawkowy do gier, ale pełnowymiarowy system audio, którego gracze mogą używać do słuchania muzyki i odbierania połączeń.

Brian Fallon, SteelSeries Category Manager (Audio)

Słuchawki Siberia 840 są dostępne w Europie w cenie 349,00 euro. Więcej informacji na temat najnowszego zestawu audio oraz innych akcesoriów do gier sygnowanych marką SteelSeries znajduje się na oficjalnej stronie producenta.

Źródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama