DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

SX77: dla gamingowych maratończyków (i nie tylko)

Gracze często nie doceniają faktu, że wygodne miejsce do siedzenia może wspomóc ich w rozgrywce równie skutecznie, co dobra klawiatura mechaniczna. Co ważniejsze, taki fotel to także ulga dla kręgosłupa. Mając to wszystko na uwadze, Genesis konsekwentnie poszerza ofertę foteli gamingowych, a po SX33 przyszedł czas na debiut SX77.  

IMG_0355-B

W przypadku foteli najważniejsza jest wygoda użytkowania. Oparcie i siedzisko SX77 są wyprofilowane i wypełnione miękką pianką o grubości kolejno 2,5 i 4 cm. Na fotelu znalazło się też miejsce dla dwóch poduszek: jednej pełniącej rolę zagłówka i drugiej, którą można ustawić na wybranej przez siebie wysokości i podeprzeć dowolny odcinek kręgosłupa. Dodatkowo przód SX77 pokryto nylonowym materiałem, a tył ekologiczną skórą w formie karbonu.

Komfort niejedno ma imię

To, co dla jednej osoby będzie wygodnym rozwiązaniem, ktoś inny uzna za coś wręcz odwrotnego. Stąd wiele elementów w SX77 użytkownik może dostosować do własnych potrzeb, w tym wysokość siedziska i podpórek dla rąk. Same podpórki można dodatkowo odchylać w prawo lub lewo. Po bardzo ciężkiej rozgrywce gracz ma także możliwość odstresowania – wystarczy, że pochyli oparcie i postara się zrelaksować lub zamiast tego… pobuja się na fotelu.

IMG_0355-R

Na długie sesje z grami

Wygoda i funkcjonalność zdałyby się na nic, gdyby fotel miał szybko ulec zniszczeniu. Dlatego szkielet SX77 wykonano z metalu, a konstrukcję wyposażono w podnośnik gazowy 4 klasy. Takie rozwiązania zwiększają możliwość obciążenia fotela do 150 kg. Wszystkie te usprawnienia mają powodować, że produkt Genesis wytrzyma wiele i będzie towarzyszyć graczowi w czasie licznych gamingowych maratonów.

Reklama

IMG_0365-B

Fotel SX77 kosztuje około 999 zł i występuje w dwóch wariantach kolorystycznych: czerwonym i niebieskim.

Cechy produktu:

  • Materiał: skóra ekologiczna, nylon
  • Konstrukcja: metalowa rama
  • Podnośnik gazowy: 4 klasy
  • Regulacja wysokości siedziska (8-10 cm)
  • Regulacja wysokości podpórek dla rąk
  • Regulacja kąta nachylenia
  • Tryb bujania
  • Maksymalne obciążenie: 150 kg
  • Kolor: czerwony lub niebieski

Żródło: informacja prasowa

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Czy istnieje lepsze miejsce do obchodzenia swoich urodzin, niż Poznań Game Arena? Takiej okazji nie można zmarnować, nic więc dziwnego, że Genesis przygotowuje na...

Reklama