Testujemy klawiaturę Trust GXT 850!

Chciałbyś mieć piękną, budzącą “szacun na dzielni”, podświetlaną klawiaturę,  ale nie chcesz wydać na nią wszystkich swoich oszczędności? Trust Gaming przychodzi z pomocą!  

Jakiś czas temu w nasze ręce trafiła nowa klawiatura gamingowa – GXT 850! Jak sprawuje się nowy produkt Trusta w akcji? Sprawdźmy to!

klawa1

 Trust GXT 850 – dane techniczne

Klawiatura membranowa:

Producent Trust
Kod producenta 20999
Komunikacja Przewodowa
Interfejsy USB
Liczba klawiszy 104
Wymiary 260 x 60 x 540 mm
Waga 1.98 kg
Dodatkowe informacje Diody funkcyjne, Ergonomiczna, Multimedialna, Pełnowymiarowa, Podpórka pod nadgarstki

Zawartość zestawu

5

Klawiatura zapakowana jest w dość duże, solidne, stylowe pudełko, w którym oprócz naszego “dania głównego” znajdziemy instrukcję obsługi oraz naklejkę z logo producenta. 

Budowa i jakość wykonania

3v2

Pierwsze, co rzuca się w oczy zaraz po rozpakowaniu, to nietuzinkowy, modernistyczny oraz oryginalny wygląd GXT 850. Klawiatura swoją konstrukcją przenosi nas do przyszłości. Można powiedzieć, że wygląda, jakby była wyjęta prosto z pokładu dowodzenia Normandii.

Trust GXT 850 Metal Gaming Keyboard,  jak sama nazwa wskazuje, została wykonana w większości z metalu, dzięki czemu jest bardzo ciężka (prawie 2 kilogramy!), a zarazem bardzo stabilna. Możemy być pewni, że posłuży nam ona przez wiele długich lat, no chyba, że klawisze membranowe dadzą o sobie znać. Ponadto, klawiaturę Trust GXT 850 wyposażono 3-kolorowe podświetlenie LED z funkcją regulacji jasności. Kolory jakie mamy do wyboru to: czerwony, niebieski oraz fioletowy. Niestety, diody podświetlają tylko i wyłącznie obszar pomiędzy klawiszami, co jest jedną z największych wad tego produktu.

Klawisze

6

 GXT 850 posiada tradycyjny układ przycisków, dzięki czemu charakteryzuje się doskonałą ergonomią. Klawisze o wysokim skoku pracują bardzo cicho, nie musicie się już bać, że w nocy obudzicie zmęczonych rodziców. Warto również wspomnieć o tym, że GXT 850 korzysta z funkcji anti-ghosting, co pozwala nam na naciśnięcie 10 klawiszy jednocześnie! HuRRrra!

Podsumowując

4

Firma Trust zdążyła nas już  przyzwyczaić, że ich produkty pomimo wysokiej jakości, są bardzo tanie. Jest to jedna z największych zalet ich produktów. Cena GXT 850 oscyluje obecnie w granicach od 150 do 200 złotych.

Taka cena za taką jakość? Nic, tylko brać!

Chcesz napisać komentarz?