DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

Trust GXT 353 dostarcza nową jakość dźwięku podczas gry na PlayStation 4

Firma Trust International B.V., posiadająca w swoim asortymencie szeroki wybór słuchawek, poinformowała o wypuszczeniu na rynek nowego wariantu tego produktu. Trust GXT 353 Illuminated Bass Vibration Headset, czyli wibrujące słuchawki do konsoli PlayStation 4, zapewniają nieskazitelnie czysty dźwięk i wysoką jakość użytkowania.

Press-centre-Bass vibration headset

Mocny i wyrazisty dźwięk

Słuchawki Trust GXT 353, dzięki wbudowanym w nie 40-milimetrowym głośnikom wibracyjnym, sprawiają, że użytkownik jest w stanie bardzo wyraźnie usłyszeć każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Mikrofon, zapewniający najwyższą, wolną od zakłóceń jakość dźwięku pozwala na swobodną komunikację głosową z innymi graczami.

Zintegrowany, wygodny system obsługi

Wszystkie elementy sterujące w GXT 353 są dyskretnie wbudowane w słuchawki. Łatwość regulacji głośności lub wyłączenia mikrofonu za pomocą jednego kliknięcia to dodatkowe udogodnienia. Miękka wyściółka i regulowana opaska zapewniają komfort w czasie długich sesji, natomiast 3-metrowy kabel umożliwia niczym nieskrępowaną swobodę poruszania się. Poza tym, funkcję wibracji gracze mogą włączyć i wyłączyć w dowolnym momencie użytkowania w zależności od aktualnych preferencji.

Żródło: informacja prasowa

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Gry za darmo

Call of Duty: Vanguard za darmo do wypróbowania już w ten weekend na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S.

Newsy

Premiera Spellforce 3 Reforced na konsolach PS4, XO, PS5 i XSX została przesunięta na 8 marca 2022 roku. Cena gry wynosi 179,99 złotych.

Gry za darmo

Kolejny etap Hitman 3 za darmo. Od 4 listopada gracze na platformach PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One oraz Xbox Series X|S będą mogli bezpłatnie...

Reklama