DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

Trust GXT 890 Cada, czyli moja nowa miłość!

Po świetnych GXT 860 i GXT 875 na tapetę trafiła trzecia nowa klawiatura Trusta, tym razem również się nie zawiodłem. Cada to moja wymarzona druga klawiaturowa połówka – piękna z zewnątrz, piękna wewnątrz i nie trzeba wydawać na nią wszystkich swoich oszczędności.


specyfikacja

21808_pictures_product_visual_1

Nazwa: Klawiatura dla graczy TRUST GXT 890 Cada RGB
Producent: Trust
Kod producenta: 21808
Gwarancja: 24 miesiące
Wejścia / wyjścia: 1 x USB 2.0
Funkcjonalności: Podświetlenie RGB
Technika: Długość przewodu: 1.6 m
Mechanizm klawiszy: Mechaniczna
Układ klawiatury: US
Parametry fizyczne: Szerokość: 152 mm
Długość: 459 mm
Wysokość: 42 mm
Wymiary w opakowaniu [mm]: 50 x 210 x 480

1-1

21808_pictures_package_front_1

Klawiatura Trust GXT 890 Cada zapakowana jest w minimalistyczne pudełko sygnowane znakiem Trust Gaming. Z tyłu opakowania umieszczono dokładną specyfikację, którą możecie również przeczytać scrollując troszeczkę do góry. Oprócz samej klawiatury w pudełku znajdziemy “bardzo przydatną” instrukcję obsługi, ulotki promocyjne oraz stylową naklejkę producenta.

1-Recovered

21808_pictures_product_extra_1

Wygląd GXT 890 jest mocno inspirowany flagowym modelem BlackWidow X od Razera,  a więc mamy do czynienia z wystającymi, wysokimi klawiszami – co bez wątpienia umożliwia nam łatwe czyszczenie.  Cada jest dosyć ciężka, co jest oczywiście wielkim plusem, ponieważ dzięki temu pewnie leży na biurku. Najważniejsze są jednak i tak mechaniczne przełączniki. W 890 wykorzystano klony Cherry MX Red wyprodukowane przez firmę Outemu – teoretycznie mniej trwałe, choć producent gwarantuje wytrzymałość do 50 milionów naciśnięć. Co ciekawe, Cada nie ma bardzo słyszalnego kliku, więc nie będziemy budzić sąsiadów po nocach.21808_pictures_product_front_1

 

Barwę oraz intensywność podświetlenia klawiszy można dopasować według uznania i przypisać do poszczególnych profili, których do wyboru mamy aż 10.

Reklama

21808_pictures_product_extra_2


Sprzętowo klawiatura prezentuje się bardzo dobrze – jest wygodna, dobrze się na niej pisze. 890 Cada został wyposażony w  technologie anti-ghosting i N-key rollover, dzięki czemu mamy możliwość naciśnięcia do siedmiu klawiszy jednocześnie. Cóż byłoby idealnie, gdyby GXT 890 wyposażono w panel multimedialny, który mocna ułatwia życie.

1-Recovered-1

21808_pictures_product_top_1

Trust GXT 890 Cada robi niesamowite wrażenie wyglądem i funkcjonalnością. Tu wszystko działa jak należy, możliwości konfiguracji klawiatury jest multum i w tym tkwi jej siła. A największa wada? Cena? Może i ciut za wysoka jak na podróbki Cherry MX Red, ale za tą cenę nie dostaniecie nic ładniejszego, wytrzymałego i bardziej funkcjonalnego.

patrykp

 

 

 

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Ruszyły testy The Last Oricru na Xbox Series X i S. GoldKnights i Prime Matter udostępnili pierwszy publiczny test obciążeń wyczekiwanego RPG akcji z perspektywy...

Recenzje

Vulcan TKL jest tym, od czego producenci sprzętu dla graczy nas po prostu odzwyczaili - czyli świetnym i dobrym jakościowo sprzętem, za niewygórowaną cenę.

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Reklama