DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

Uniwersalny kontroler do gier Razer Kishi for iPhone zapewnia konsolową jakość grania na iOS

Dzięki analogowym drążkom, przyciskom wielofunkcyjnym i 8-kierunkowemu D-padowi Razer Kishi dla iPhone’a zapewnia dodatkową przewagę graczom korzystającym z usługi Apple Arcade.Razer na urządzeniach Apple


Razer Kishi na iPhone’a zapewnia konsolową jakość rozgrywki na urządzeniach z iOS za pośrednictwem najnowocześniejszego złącza Lightning. Kishi na iPhone’a ma certyfikat MFi (Made for iPhone) i jest w pełni kompatybilny z Apple Arcade, przełomową usługą subskrypcji gier Apple w App Store, która oferuje ponad 120 niesamowicie emocjonujących tytułów. Dzięki jednej subskrypcji sześcioosobowa rodzina może przeskakiwać z iPhone’a na iPada, Maca a nawet Apple TV i cieszyć się każdą grą bez żadnych reklam ani zakupów wewnątrz aplikacji. Wraz z premierą najnowszej wersji Razer Kishi, rodzina kontrolerów do gier Kishi tworzy nowy poziom wrażeń z rozgrywki na iPhone 6 Plus i nowsze urządzenia z iOS.

Razer Kishi dla iPhone’a jest już dostępny w Apple Online Store. To pierwszy produkt Razera w tym sklepie. Będzie dostępny w sklepach Apple na całym świecie od 22 września, wzbogacając asortyment akcesoriów do gier.


Zaprojektowany, aby wygrywać


Razer Kishi oferuje grającym na iPhone’ach funkcjonalność i kontrolę znaną z konsolowych odpowiedników. Jego wygodna, ergonomiczna konstrukcja jest przeznaczona do długich sesji, a przenośna forma i zoptymalizowane rozmieszczenie przycisków wspomagają intuicyjną rozgrywkę. Przemyślana konfiguracja i ergonomia sprawiają, że kontroler jest tak samo wygodny i naturalny w obsłudze zarówno na początku rozgrywki, jak i na jej końcu.

Reklama

Inteligentna łączność sprawia, że Kishi dla iPhone’a staje się naturalnym przedłużeniem dłoni użytkownika . Kishi oferuje połączenie Lightning o ultra-niskich opóźnieniach, które praktycznie eliminuje wszelkie opóźnienia, dając użytkownikom natychmiastowo reagujące przyciski i bezproblemową, płynną kontrolę. Ładowanie pass-through zapewnia także nieprzerwaną rozgrywkę, ponieważ iPhone’a można ładować, podłączając kabel ładujący bezpośrednio do kontrolera.


Szczegóły


Razer Kishi


  • Obsługiwane telefony: iPhone 6 Plus, iPhone 6s Plus, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max
  • Certyfikat MFi (Made for iPhone)
  • Złącze Lightning do ładowania przelotowego
  • Klikalne drążki analogowe

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama