DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

uRage SoundZ 200
uRage SoundZ 200

Sprzęt

uRage SoundZ 200 – budżetowe słuchawki dla graczy

Do oferty marki dla graczy uRage dołączyły właśnie słuchawki SoundZ 200 z mikrofonem. Mogą się pochwalić ponad dwumetrowym kablem, a podłączane są do komputera przez złącze USB.


uRage SoundZ 200


To oferta skrojona na każdą kieszeń, która powinna zadowolić większość graczy. Słuchawki są lekkie, a miękko wyściełane materiałowe nauszniki i regulowany pałąk na głowę zwiększają wygodę użytkowania. W efekcie nawet po wielu godzinach noszenia nie będą uciskać uszu i powodować dyskomfortu. Regulowane jest też ramię mikrofonu, dzięki któremu nawiążemy komunikację głosową z innymi graczami, co dziś w wielu tytułach jest wręcz niezbędne.

Słuchawki nauszne oferują dobre podbicie basów i czyste wysokie tony, odpowiednio zwiększające ogrom wrażeń z wirtualnej rozgrywki.

Ten dynamiczny model od gamingowego producenta uRage wyróżnia się jednostronnie prowadzonym kablem o długości aż 2,2 m z elastycznym płaszczem z tkaniny dla dodatkowej ochrony przed uszkodzeniem w ferworze zabawy. Zintegrowano z nim też regulację głośności i funkcję wyciszania mikrofonu.

Reklama

Słuchawki uRage SoundZ 200 są podłączane do komputera za pomocą wtyczki USB typu A. Współpracują z systemami operacyjnymi Windows 7, 8 i 10. Sugerowana cena detaliczna tej nowości wynosi 84,90 zł.


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama