DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

VIPER GAMING by PATRIOT prezentuje nowe, szybsze moduły pamięci VIPER 4 BLACKOUT

VIPER GAMING by PATRIOT, marka firmy Patriot, globalnego lidera w zakresie wydajnych pamięci, dysków SSD i nośników danych flash, przedstawia nowe 16 GB moduły pamięci RAM dostępne w prędkościach od 4133 MHz do 4400 MHz. VIPER 4 BLACKOUT zaprojektowano w celu maksymalizacji potencjału komputerów użytkowników, zarówno hardcorowych graczy, jak i tych zajmujących się przetwarzaniem wideo.


VIPER 4 BLACKOUT

Pamięci VIPER 4 BLACKOUT cieszą się powszechnym uznaniem wśród entuzjastów, gdyż pozwalają wycisnąć z budowanych zestawów wszystkie soki, zarówno jeśli chodzi o wydajność, jak i stylowy wygląd – wystarczy spojrzeć na ten przyciągający wzrok radiator. Te wysokowydajne 16 GB moduły, dostępne teraz w wersjach 4133 MHz, 4266 MHz i 4400 MHz, stworzono z myślą o dostarczeniu szybkich pamięci DRAM DDR4 o niezwykłej stabilności i kompatybilności w ramach najnowszych platform Intela i AMD. VIPER 4 BLACKOUT produkowane są w oparciu o rygorystycznie testowane kości i 10-warstwowe laminaty w celu zapewnienia możliwie najwyższej jakości.

Każdy moduł zabezpieczony jest przez radiator wykonany z aluminium klasy militarnej z zaawansowanym układem grzebienia na szczycie, co przekłada się na efektywniejsze chłodzenie pamięci.
„Hardcorowi gracze i overclockerzy zachęcili nas, by pójść jeszcze dalej z wielokrotnie nagradzaną serią VIPER 4 BLACKOUT i wyrazili zainteresowanie jeszcze wyższymi taktowaniami modułów. Zawsze wierzyliśmy, że wydajność i prędkość nic nie znaczą bez odpowiedniej stabilność i niezawodności” – stwierdził Roger Shinmoto, wiceprezes VIPER GAMING by PATRIOT.
Oferowane wraz z dożywotnią gwarancją producencką 16 GB (2×8 GB) moduły VIPER 4 BLACKOUT dostępne są już u partnerów marki Patriot.
Cena SRP na dziś 09.09.2020 USD z VAT, kurs 3,78 PLN
  • PVB416G440C8K  150 USD ~ 567 PLN
  • PVB416G426C8K  142 USD ~ 536 PLN
  • PVB416G413C8K  132 USD ~ 499 PLN
Cechy:     
  • Seria: VIPER 4 BLACKOUT
  • Pojemność: 16 GB (2×8 GB)
  • Kompatybilność: Najnowsze platformy AMD i Intela
  • Funkcje OC: Wsparcie dla XMP 2.0 do automatycznego podkręcania
  • Aluminiowy radiator
  • Dożywotnia gwarancja

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...