DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Sprzęt

Xtrfy M42 – ultralekka myszka z możliwością regulacji kształtu

Od 2019 roku, w ramach Project 4, specjaliści z Xtrfy tworzą czwartą generację swoich produktów dla graczy z flagową myszką M4 na czele. Wkrótce do tego grona dołączy symetryczna myszka M42.

Xtrfy M42

Szwedzcy specjaliści od sprzętu gamingowego zaprezentowali wyczekiwaną przez wielu symetryczną myszkę M42, która wyróżnia się możliwością regulacji kształtu poprzez wymienne elementy obudowy. Jest ona jeszcze lżejsza niż doceniony przez recenzentów i graczy model M4. Podobnie jak poprzednik oferuje parametry i jakość wykonania na najwyższym poziomie.

Cieszy nas ogromna popularność modelu M4, więc wprowadzenie kolejnej myszy do Project 4 jest dla nas wyjątkowym wydarzeniem. Wiele osób dopytywało nas o mysz o oburęcznym kształcie, dlatego to właśnie M42 uzupełnia naszą ofertę ultralekkich gryzoni. Dzięki wymiennym częściom, które umożliwiają dostosowanie rozmiaru myszy jest ona zaprojektowana tak, aby idealnie dopasowała się do dłoni każdego gracza – mówi Joakim Jansson, CEO w Xtrfy.


Xtrfy M42


M42 waży zaledwie 59 gramów, a w ramach tego oferuje podświetlenie RGB i najnowocześniejsze podzespoły, takie jak przełączniki Omron i czujnik Pixart 3389. Wszystko to składa się na starannie zaprojektowaną, bardzo wytrzymałą konstrukcję. Mysz jest dostępna w pięciu wariantach kolorystycznych znanych z innych produktów powstałych w ramach Projekt 4 – białym, czarnym, niebieskim, różowym i retro. Dzięki temu można ją łatwo dopasować do klawiatury, podkładki czy bungee by stworzyć na biurku idealną konfigurację kolorów.

Model M42 powstał w oparciu o zasadę, że niższa waga nie może oznaczać niższej jakości. Nie ma znaczenia, jak lekka jest Twoja mysz, jeśli nie jest w stanie wytrzymać codziennego, intensywnego użytkowania. Konstrukcja została zaprojektowana tak, aby zminimalizować wagę przy jednoczesnym zachowaniu trwałości. M42 ma służyć swoim właścicielom przez długi czas. Na pierwszym miejscu stawiamy jakość, począwszy od MCU, a skończywszy na przewodzie. Myszka M4 jest dostępna na rynku od roku i do tej pory nie mieliśmy ani jednej skargi dotyczącej Xtrfy EZcord – wyjaśnia Erik Jensen, CTO w Xtrfy.


Xtrfy M42 trafi do sklepów w grudniu, ale już teraz można zamówić ją w przedsprzedaży na stronie Xtrfy oraz u lokalnych sprzedawców. Więcej informacji na temat najnowszego modelu na stronie xtrfy.com/mice/m42.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Materiał wideo prezentujący uzbrojenie w Sniper Elite 5. Materiał porusza temat różnorodności broni w grze oraz opcji jej modyfikacji.

Promocje dla graczy

Unsouled trafi do Xbox Game Pass. Gra zadebiutuje już 28 kwietnia. Produkcja czerpie inspirację z kultowej Onimusha 2: Samurai's Destiny.

Newsy

Już dziś premiera LEGO Gwiezdne wojny: Saga Skywalkerów. Gra ukazała się na konsoli PlayStation, Xbox oraz PC.

Reklama