DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Razer Ornata V2
Razer Ornata V2

Sprzęt

Zdobądź hybrydową przewagę dzięki klawiaturze Razer Ornata V2

Razer Ornata V2 to najnowsza wersja innowacyjnej klawiatury Ornata, która była pierwszą na rynku klawiaturą z rewolucyjnymi przełącznikami mechaniczno-membranowymi stworzonymi przez firmę Razer. Łącząc w sobie to, co najlepsze z obu światów, przełączniki wykonane w technologii Hybrid Mecha-Membrane zapewniają miękkie i wygodne pisanie z odczuwalnym sprzężeniem zwrotnym (klikiem) znanym z klawiatur mechanicznych.


Razer Ornata V2


Teraz klawiatura jest wyposażona w trzy przyciski oraz kółko przewijania dedykowane obsłudze multimediów. Ornata V2 oferuje więc to, co najlepsze w grach i multimediach w tym możliwość pomijania utworów, odtwarzania i pauzowania oraz regulacji głośności. Wszystkie klawisze są w pełni programowalne za pośrednictwem Razer Synapse 3.

Ornata V2 posiada ma podpórkę pod nadgarstki pokrytą sztuczną skóry, podłączaną magnetycznie do przedniej części klawiatury, co pozwala na długie i wygodne sesje w grach. Dzięki w pełni programowalnym klawiszom, które można dostosować za pomocą Razer Synapse 3, użytkownicy mogą programować makra, skróty klawiszowe i niestandardowe profile. Użytkownicy Razer Chroma RGB mają dostęp do unikalnych efektów świetlnych i ustawień zintegrowanych z ponad 100 grami, w tym „Apex Legends”, „Fortnite”, „Warframe” i innych.

Razer Ornata V2 to idealna klawiatura do pracy, w domu i podczas rozgrywki, z delikatnym, ale odczuwalnym sprzężeniem zwrotnym, dedykowanym sterowaniem multimediami i bogactwem programowalnych opcji, które możesz dostosowywać do własnego stylu gry.

 

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Aktualności

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Aktualności

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Aktualności

Edycja The Final Cut ukaże się na konsole PlaySation 4 + 5 oraz Xbox One + Series X już 16 listopada w bogatym wydaniu...