DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Enlisted
Enlisted

Gry za darmo

Bitwa o Berlin jest już dostępna za darmo w Enlisted

Gaijin Entertainment i Darkflow Software ogłaszają, że Bitwa o Berlin jest już dostępna dla wszystkich graczy Enlisted. Balans rozgrywki, tryby gry i system progresji zostały dokładnie dopracowane podczas zamkniętej bety tej nowej kampanii do sieciowej strzelanki wojskowej. Do Bitwy o Berlin dodano nowe misje i 11 dodatkowych poziomów progresji, które odblokowują nowe oddziały, broń i pojazdy wojskowe. Rozpoczął się również nowy sezon Battle Pass w Enlisted, który przynosi nowe nagrody za wszystkie trzy dostępne kampanie.Jedna z nowych misji zabierze graczy do terminalu kolejowego Lehrter Bahnhof. Jest to miejsce, w którym Wehrmacht przejdzie do kontrofensywy w trybie Inwazja, a gracze po stronie Armii Czerwonej będą musieli bronić swoich pozycji. Dworzec kolejowy jest wewnątrz wystarczająco duży, aby użyć pojazdów opancerzonych, podczas gdy piechota szturmuje budynki administracyjne. W bitwach można teraz wykorzystać nowe oddziały, broń, czołgi i samoloty, w tym oddział miotaczy ognia 137 Dywizji Piechoty wyposażony w ROKS-2, żołnierzy z karabinami maszynowymi DPM, myśliwce Jak-3, samoloty szturmowe Me.410 B-1, SU-85M i Panzer IV/70 (A) SPG i wiele innych.

Tryb Lone Fighters, udostępniający graczowi tylko jednego żołnierza zamiast całego oddziału, został w Enlisted znacznie odświeżony. Od teraz jest on nastawiony na potrzeby fanów niezwykle wymagających i hardkorowych shooterów. Włączony został Friendly Fire, więc tak jak w prawdziwej walce trzeba uważać na linię ognia i precyzyjnie rzucać granaty oraz ładunki wybuchowe. Zmianie uległ również interfejs – minimapa i dziennik zabójstw nie są widoczne w tym trybie gry. Aby mieć pewność, że strzał przeciwnika był zabójczy, gracze muszą obserwować ruchy ciała poległego. Warto dodać, że charakterystyczny dla gry tryb Squad Mode to wciąż złoty środek pomiędzy dynamicznym a realistycznym podejściem do rozgrywki.


Reklama

Nowy sezon Battle Pass przynosi nowe, rzadkie bronie i pojazdy: eksperymentalny Degtyarev PDM-42 SMG, w pełni automatyczną wersję M1A1 Carbine wyprodukowaną dla US Marines, fiński SMG KP-26 autorstwa Aimo Lahti, eksperymentalny karabin na bazie Gewehr 43 z amunicją 7,9 mm Kurz, a także pięć czołgów i jeden samolot. Inne nagrody z Przepustki Bitewnej pomogą graczom w rekrutacji żołnierzy, zdobywaniu poziomów, ekwipunku i personalizacji.


Sprawdź również!


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama