DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Call of Duty: Modern Warfare
Call of Duty: Modern Warfare

Newsy

Call of Duty: Modern Warfare za darmo na weekend

Gotowy na weekendową wojnę? Właśnie dziś rozpoczyna się darmowy weekend z Call of Duty: Modern Warfare i potrwa do 27 kwietnia. Gracze znów będą mieli okazję wypróbować za darmo tryb multiplayer Call of Duty: Modern Warfare na aż pięciu mapach. Jeśli nie grałeś w podstawową wersję najnowszej strzelanki ze stajni Activision, to teraz masz szansę zobaczyć, co przegapiłeś.


Darmowy weekend Call of Duty: Modern Warfare


Call of Duty: Modern Warfare i Warzone są dostępne na PlayStation 4, Xbox One i PC. Wersja na PC, opracowana we współpracy z Beenox, jest dostępna wyłącznie na Battle.net, internetowej platformie gier Blizzard Entertainment. Call of Duty: Modern Warfare i Warzone są wydawane przez Activision, spółkę zależną Activision Blizzard  i zostały w całości stworzone przez uznane studio Infinity Ward oraz Raven Software z dodatkowym wsparciem programistycznym Activision Shanghai, Beenox, High Moon Studios i Sledgehammer Games.


CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

Skomentuj

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Firma Ubisoft podczas transmisji z okazji 20. rocznicy serii Ghost Recon, zapowiedziała Tom Clancy's Ghost Recon Frontline - darmową strzelankę PvP osadzoną w uniwersum...

Recenzje

Testujemy najnowszą grę od Ubisoftu - Far Cry 6. Jak gra prezentuje się na konsoli Xbox Series X? Sprawdźcie sami!

Newsy

Electronic Arts i DICE ujawniły dziś, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox One, Xbox Series X i S,...

Recenzje

Recenzja Call of Duty: Vanguard w nieco innym wydaniu. Słów kilka o najnowszej produkcji Sledgehammer Games i Activision.