DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Vanguard

Gry za darmo

Call of Duty: Vanguard za darmo przez dwa tygodnie

Call of Duty: Vanguard za darmo przez dwa tygodnie na PC, PlayStation oraz Xbox. Bezpłatny okres testowy potrwa do 13 kwietnia.

Call of Duty: Vanguard za darmo przez dwa tygodnie. Activision poinformowało niedawno, że wszyscy gracze będą mogli bezpłatnie przetestować tryb rozgrywki wieloosobowej w najnowszej odsłonie Call of Duty. Okres testowy potrwa do 13 kwietnia.
Call of Duty: Vanguard za darmo

Call of Duty: Vanguard za darmo

Pobierz już dziś na:

Sprawdź również: Jak ponownie zakochałem się w Call of Duty? Recenzja Call of Duty: Vanguard

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Xbox Game Pass

Microsoft potwierdził, że już 23 sierpnia gra Death Stranding dołączy do biblioteki Xbox Game Pass na PC. Produkcja Kojima Productions jest jednym z najgorętszych tytułów ostatnich lat.

Newsy

EA Sports potwierdziło, że w najnowszej odsłonie FIFA 23 Ultimate Team pojawi się karta Bohatera FUT upamiętniającą Włodzimierza Smolarka, legendę reprezentacji Polski, Widzewa Łódź oraz FC Utrecht. 

Gry za darmo

Bethesda udostępniła dla wszystkich graczy na PC, oraz konsolach PlayStation i Xbox darmowy okres próbny The Elder Scrolls Online. Jeśli chcecie przetestować za darmo...

Xbox Game Pass

Gra Inkulinati dołączy do biblioteki Xbox Game Pass w dniu swojej oficjalnej premiery. Najnowsza produkcja warszawskiego studia Yaza Games to inkaustowa strategia.

Reklama