DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Ciemna Strona Mocy rośnie w siłę – Darth Maul wraca!

Phantom Menace_2

Zapowiedź nowej adaptacji kolejnej części Gwiezdnych Wojen dotarła już chyba do wszystkich, bez względu na to, czy są wielbicielami kosmicznej sagi czy wręcz przeciwnie. Hype na nową produkcje jest coraz większy, więc nie tylko filmowcy chcą iść za ciosem.

W 2010 roku rozpoczęto prace nad grą, która miała opowiadać o losach młodego ucznia samego Imperatora – Darth Maul’a. Wydarzenia przedstawione w produkcji miały być zlokalizowane przed tymi, które znamy z Mrocznego Widma. Gra, jak na ówczesne czasy prezentowała się całkiem nieźle i rozgrywką miała przypominać nieco już zapomniane The Force Unleashed. Niestety, jak to czasami bywa Lucas Art zawiesił produkcję tego tytułu, poniżej możecie zerknąć na kawałek dema, które po grze się ostało:

https://www.youtube.com/watch?v=Q0SKu3s3Pxw

Reklama

 

W chwili obecnej, gdy wielu z nas miało już okazje pograć w wersje beta Battlefront’a i rozbudzić nasze pragnienia zaczerpnięcia odrobiny Mocy, Red Fly – studio odpowiedzialne za grę o Maul’u postanawia wznowić projekt. Pojawiają się jednak pytania, czy obsadzenie czarnego charakteru w miejsce głównego protagonisty to dobry zabieg? Nie jestem specem w temacie gwiezdnej sagi, ale mnie osobiście Ciemna Strona Mocy i postacie z nią związane jakoś bardziej ciekawiły, były zdecydowanie bardziej wyraziste i za ich sylwetkami kryły się ciekawsze historie. Red Fly ma nadzieję, że EA zainteresuje się ich pomysłem i sypnie groszem, by projekt wesprzeć. Czas pokaże, czy tym razem Darth’owi uda się wybronić i gra o nim ujrzy światło dzienne.

Reklama
Autor

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

Posiadacze Xbox One, ci to mają fajnie. Abonamentowa usługa, która pozwala przez nieograniczony czas grać w topowe tytuły Electronic Arts i jego pododdziałów –...

Newsy

Pamiętacie takie gry za młodych lat, które odrywały od wszelkich innych zajęć? Takie, które sprawiały, że olewało się prace domowe, pierwsze obowiązki, a wybór...

Reklama