DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Newsy

Dark Souls 3 – Aktualizacja w przyszłym tygodniu, pierwsze DLC zapowiedziane na jesień + Let’s Play.

123456789

Już jutro w życie wejdzie najnowsza aktualizacja, która wniesie kilka poprawek takich jak np:
regulacja Greatsword, Soul’s Greatsword, Farron Flashsword, Dancer’s Enchanted Sword oraz Winged Knight Twinaxes.
usunięcie błędu w grze, który powodował iż po przejściu gry niektóre przedmioty były niemożliwe do użycia w takich miejscach jak: Road of Sacrifices, Farron Keep oraz Cathedral of the Deep.

Nic specjalnego, ale i tak cieszy, że w tak ekspresowym tempie postanowili zająć się niedociągnięciami. (Z pominięciem najważniejszego, które pozwala zdobywać niezliczone ilości dusz w naprawdę łatwy i szybki sposób)

Na domiar tego pojawiły się pogłoski o tym, iż pierwsze DLC zostanie wydane na jesień, ale wciąż nie ma potwierdzenia odnośnie tej informacji. Przypominam, iż Season Pass, który gwarantuje wszystkie dodatki jest w cenie 104 zł i zawiera w sobie również bardzo dobrze wykonany motyw na PlayStation 4 z muzyką z gry.

Reklama

Kończąc chciałbym jeszcze wszystkim chętnym przedstawić pierwszy epizod mojego najnowszego Let’s Play, którym jest właśnie Dark Souls III na PC. Zatem jeżeli jesteście chętni to serdecznie zapraszam do oglądania i przeżycia tej wspaniałej historii wraz ze mną.

https://www.youtube.com/watch?v=yuw59cd32Do

Reklama
Autor

Jedyny w swoim rodzaju, najwspanialszy z najwspanialszych, prawdziwy geniusz zła!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Newsy

DLC Monster Trucks Expansion zadebiutowało już dziś na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One X, Nintendo Switch i PC.

Newsy

Bohaterowie Garou: Mark of the Wolves już w King of Fighters XV. Pierwsze DLC z nowymi postaciami do King of Fighters XV jest już...

Newsy

Joseph: Upadek - dziś swoją premierę ma trzecie i ostatnie DLC do Far Cry 6, które jest częścią przepustki sezonowej. Można w nie zagrać...

Newsy

Premiera Assassin's Creed Valhalla Świt Ragnaroku odbędzie się 10 marca 2022 roku i będzie dostępny w cenie 159,90 zł.

Reklama