DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

This War of Mine
This War of Mine
This War of Mine Final Cut już 10 maja w Xbox Game Pass

Newsy

Darmowy weekend z This War of Mine!

Na listopad przypada 6. rocznica tytułu, który pomógł 11 bit studios zaistnieć na rynku. This War of Mine dostarczyło graczom ponurą perspektywę i nowe spojrzenie na gry o tematyce wojennej, do dziś pozostając mocnym niespotykanym wcześniej w branży przesłaniem.Dlatego przyjemnie nam ogłosić, iż kompletna edycja This War of Mine na Nintendo Switch zostaje symbolicznie “zamknięta” wydaniem dwóch pozostałych odcinków rozszerzenia Stories. Te scenariusze – The Last Broadcast i Fading Embers – są bardziej zorientowane na fabułę niż podstawowa gra. Obie historie dotykają moralnych dylematów, a gracze wcielają się w nich w samotnego radiooperatora, szukającego roli prawdy w czasach rozpaczy, oraz młodej dziewczyny muszącej zdecydować, czy ważniejsze jest przetrwanie człowieka, czy jego dziedzictwa kulturowego.


Ponadto już teraz This War of Mine jest dostępne na Steam w ramach akcji darmowy weekend. Niezwykła opowieść o cywilach próbujących przetrwać w rozdartej wojną rzeczywistości będzie dostępna do testowania beż żadnych kosztów do poniedziałku 16 listopada.


This War of Mine: Complete Edition – zawierająca podstawową grę z dodatkami i trzema epizodami Stories – jest obecnie dostępna na Steam i Nintendo eShop z wysoką zniżką, która obowiązuje do 16 listopada na PC i 30 listopada na Nintendo Switch.

Reklama

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama