DAJ PRZYTULASA NA

CZEGO SZUKASZ PRZYJACIELU?

Destiny 2 Poza światem
Destiny 2 Poza światem

Newsy

Destiny 2: Poza Światłem – premiera, zwiastun i cena

Bungie ogłosiło dziś, że wraz z premierą dodatku Destiny 2: Poza Światłem w uniwersum Destiny rozpoczął się nowy rozdział. Ten pierwszy z trylogii dodatków stanowi początek nowej ery w Destiny 2 i jest dowodem na to, że Bungie zaangażowało się w tworzenie Destiny 2 na wiele lat. Oprócz dodatku Poza Światłem wraz z debiutem Sezonu Łowów pojawi się także nowa zawartość sezonowa obejmująca rozpoczynającą się 17 listopada kampanię fabularnąZarówno Sezon Łowów, jak i dodatek Poza Światłem będą stanowić kontynuację ekscytującej opowieści o Strażnikach i ich nieustannej walce o ocalenie ludzkości. W Poza Światłem gracze odkryją tajemnice Europy, walcząc z Eramis, Upadłą kell Ciemności, która chce wykorzystać nową moc – stazę do osiągnięcia swych nikczemnych celów. W międzyczasie Strażnicy stoczą też walkę z boginią wojny Roju Xivu Arath w ekscytujących wydarzeniach Sezonu Łowów, Polowaniach na Zrodzonych z Gniewu. 

Premiera dodatku Destiny 2 oznacza także pojawienie się nowego najazdu – wymagającej szczytowej aktywności, w której sześciu doświadczonych Strażników podejmie współpracę, aby dopiąć celu, którego nie da się osiągnąć w pojedynkę. Najazd Krypta z głębokiego kamienia będzie dostępny dla wszystkich posiadaczy dodatku Poza Światłem od 21 listopada. Wydarzenie rozpocznie się od uwielbianej przez wszystkich ogólnoświatowej rywalizacji o to, kto jako pierwszy zdoła ukończyć ten osadzony na mroźnej Europie najazd. Chwała, tytułowe pasy i zapis w historii czeka na Pierwszą na świecie sześcioosobową drużynę po oficjalnym ogłoszeniu wyników przez Bungie.  Oficjalne ogłoszenie „Pierwszych na Świecie” odbędzie się kilka dni po premierze najazdu Krypta z Głębokiego Kamienia.

Reklama

Nowa Generacja


W tym tygodniu na rynku pojawią się konsole nowej generacji. Destiny 2 będzie dostępne zarówno na PlayStation 5 jak i Xbox Series X|S. Dodatek Destiny 2: Poza Światłem zakupiony na Xbox One będzie można przenieść nieodpłatnie na Xbox Series X|S przy pomocy technologii Smart Delivery. (Zarówno Poza Światłem, jak i poprzednie dodatki: Twierdza Cieni i Porzuceni są także dostępne w ramach Xbox Game Pass). Dodatki zakupione na PlayStation 4 będzie można przenieść na PlayStation 5 za darmo.  

Natychmiastowe korzyści, które czekają na graczy Destiny 2 na konsolach nowej generacji to m.in. krótszy czas wczytywania i możliwość rozgrywki pomiędzy generacjami. Zoptymalizowana wersja Destiny 2 nowej generacji ukaże się 8 grudnia. Gra będzie działała w rozdzielczości 4K (Xbox Series X i PlayStation 5) z prędkością 60 kl/s, będzie miała suwak pola widzenia i inne cechy (Xbox Series X|S oraz PlayStation 5).


Destiny 2: Poza Światłem


Destiny 2 Poza światem

Z pradawnych Piramid nad Europą zrodziła się nowa moc, a pod nimi powstało mroczne imperium.W dodatku Destiny 2: Poza Światłem Strażnicy poznają odmieniony wszechświat z nowym miejscem docelowym, nowymi przygodami i nowymi mocami do odkrycia. 

Odkryj Europę: Mroźny księżyc Jowisza Europa to rozległy, zamarznięty obszar, który skrywa mnóstwo przygód i tajemnic. Strażnicy stawią czoła bezlitosnym zamieciom, przedostaną się do obiektu BrayTech ze Złotego Wieku i odkryją spoczywające pod pradawnym lodem tajemnice. 

Reklama
 • Zawładnij Ciemnością: W Poza Światłem pojawiła się staza. Wywodząca się z Ciemności staza to pierwsza w Destiny moc żywiołów od czasu ukazania się podstawowej gry. Posługując się stazą, gracze będą mogli kontrolować przebieg walki przy pomocy potężnych zdolności, takich jak zamrażanie i rozbijanie nieprzyjaciół.  
 • Powrót Eramis: Podzielone Rody Upadłych zjednoczyły się pod sztandarem Upadłej kell Ciemności Eramis i stworzyły nowe imperium na Europie. Pragnąca przywrócić chwałę swojemu ludowi Eramis odkrywa, że staza może pomóc jej w osiągnięciu celu.  
 • Najazd Krypta z głębokiego kamienia: Strażnicy sprawdzą swoje umiejętności oraz to, jak radzą sobie z pracą w zespole w nowym sześcioosobowym najeździe, w którym czekają wspaniałe nagrody.Najazd Krypta z głębokiego kamienia będzie dostępny dla wszystkich posiadaczy Poza Światłem od 21 listopada. Fani Destiny będą niecierpliwie wyczekiwać uroczystości na cześć drużyny, która jako pierwsza ukończy tę aktywność.  
 • Nowe wprowadzenie do gry: Odkryj odnowiony Kosmodrom w rozgrywce dla nowych graczy, który wprowadzi ich do ekscytującego świata Destiny 2.    

Gracze, którzy zamówią teraz Destiny 2: Poza Światłem otrzymają natychmiastowy dostęp do wyjątkowej egzotycznej obudowy Ducha i dodatkowych przedmiotów! Posiadacze cyfrowej edycji specjalnej uzyskają także natychmiastowy dostęp do egzotycznej emotki „Zamrożony berek”. Destiny 2: Poza Światłem jest dostępne na Xbox, PlayStation, Steam i Stadia.


Destiny 2: Poza Światłem – cyfrowa edycja specjalna


Cyfrowa edycja specjalna Destiny 2: Poza Światłem jest dostępna na wszystkich platformach: 

 • Dodatek Destiny 2: Poza Światłem + zawartość sezonowa całego roku (łącznie 4 sezony) 
 • W przedsprzedaży: Egzotyczna oszroniona obudowa Ducha i legendarny emblemat 
 • Egzotyczna emotka „Zamrożony berek” 
 • Egzotyczny karabin pulsacyjny „Nie ma czasu na wyjaśnienia” z katalizatorem i zdobieniem 
 • Egzotyczny Wróbel „Inne niebo”

Sezon Łowów 


Nowy sezon Destiny rozpocznie się 10 listopada. Wtedy też gracze będą mogli zacząć zdobywać rangi sezonowe. Kampania fabularna Sezonu Łowów rozpocznie się 17 listopada. W sezonie tym, w spowodowanym zniknięciem planet zamieszaniu Xivu Arath, bogini wojny Roju wykonuje odważny ruch, by przejąć władzę. Pozostawiona bez nadzoru stanowi zagrożenie dla – i tak już pogrążonego w chaosie – Układu Słonecznego.  

 • Polowania na Zrodzonych z Gniewu: W Układzie Słonecznym zaczynają pojawiać się miejsca kultu Roju. Stwórz i ulepsz przynętę, która wywabi adiutantów Xivu Arath z ukrycia, a następnie złap ofiarę w sidła i zmierz się z boginią Roju. 
 • Egzotyczne zadanie z Księżycowym jastrzębiem: Powraca ulubiony rewolwer graczy z Destiny 1. 
 • Świtanie: Czas szerzenia radości w całym kosmosie podczas dorocznego zimowego wydarzenia ze świeżymi wypiekami i radosnymi nagrodami. Świtanie rozpocznie się 15 grudnia. 
 • Nowy artefakt i rangi sezonowa: Kieł Xivu Arath zapewnia Strażnikom nowe możliwości personalizacji i zwiększanie mocy. Zarówno posiadacze przepustki sezonowej jak i osoby grające w darmową zawartość mogą odblokowywać nagrody w trakcie trwania sezonu poprzez grę i zwiększanie rang. 
 • Nowe Nagrody Bungie: Gracze będą mieli możliwość odblokowania nowej pieczęci, grymuara oraz oferty zakupu repliki Księżycowego jastrzębia. 

Gra Destiny 2 jest dostępna za darmo i zawiera część zawartości, która ukazała się w Sezonie Łowów.Posiadacze przepustki sezonowej mają dostęp do wszystkich aktywności z dodatkowymi nagrodami premium i natychmiastowych odblokowań. Wśród nich znajdują się: 

 • Nowa cotygodniowa misja 
 • Nowe zadanie z egzotyczną bronią: Księżycowy jastrząb 
 • Natychmiastowe odblokowanie egzotycznej strzelby: Dwoistość 
 • Natychmiastowe odblokowanie sezonowych zestawów pancerza dla każdej z klas 
 • Dodatkowe PD i jeszcze więcej 

Przepustkę sezonową Destiny 2 można zakupić bezpośrednio w grze za 1000 szt. srebra. Aby rozpocząć, gracze mogą zakupić pakiet srebra Sezonu Łowów z legendarną emotką „Być albo nie być” i 1700 szt. srebra (1000 szt. + bonus w wysokości 700 szt.), które można wykorzystać na zakup Sezonu Łowów, przedmioty kosmetyczne i jeszcze więcej!

CEO of HCGAMES.pl, licencjonowany dziennikarz, filantrop, łamacz serc, nie szablonowy znawca stylu oraz wykwintny koneser dizajnu i żyćka.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ

Reklama